Борьба с браконьерством.

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

До нас зачастили хлопці з сусідніх сіл, таких як Омеляна для прикладу.(це все розкази рибалок, яких я уважно слухав сидячи на другому березі ставка) Минулої суботи з дня на ніч поблизу ставка с.Олександрія "водокачка" зьявивсь автос і розбита чимала палатка. Явно люди приїхали на ніч і не з пустими руками. Коли стало вечоріти і смеркати, рибалка аматор поплавочник, який це все розказував поїхав додому, доїжджаючи до залізничного переїзду побачив ТАЗ 2101 в якому почув телефонну розмову: - "пириїзджайте, тут ловлять сітками, можливо і ще чимсь". Після ночі цей ж рибалка в 05,00 ранку неділі по приїзду на став уже нікого непобачив!!! Про що це говорить, що можливо цей дзвінок був адресований рибохороні, і саме завдяки йому уже тиждень подібне авто з палаткою більше у нас незьявляється!!! Всетаки телефон я маю і при нагоді буду телефонувати :-ok-:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Vetal »

:-)
Востаннє редагувалось 19 травня 2010, 17:25 користувачем Vetal, всього редагувалось 1 раз.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Нас не 5 чоловік а набагато більше. Пан Горинич будемо на з"їзді Рівенських і Волинських Рибалок 30 травня обов"язково я підніму цю тему. Чому тягну з часом, та нетягну я, в травні тільки почали терти цю тему, потрібно людям почитати, друзям розказати, потрібно деякий час щоб тема обтерлася в колах рибалок, а потім будемо робити збори. Нарахунок телефонів відправляйте мені Ваші номери телефонів поштою voi2004@yandex.ru нарахунок дій їздити і ловити, ми не взаконі можемо самі на горіхи отримати як банда. Миж не банда, а виховані трішки оскаженівші рибалки. я думаю місяць максимум два нічого незмінять нерест вже майже закінчився. Терпіння панове.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Vetal писав:[Коли стало вечоріти і смеркати, рибалка аматор поплавочник, який це все розказував поїхав додому, доїжджаючи до залізничного переїзду побачив ТАЗ 2101 ;;-))) ((((ШО ЗА НОВА ТАЧКА???))) чи це лагідна назва "Шедевру Автопрому СССР" :-) :bra_vo: СУПЕР


Я розумію що це цікаво але не є потемі
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Олександр писав:Мені здалося чи Ви справді трохи ерудовані в цьому? Без обід.
Олександр Ваш порив це похвально, але ставити мою ерудованість під сумнів з Вашої сторони ще зарано! Оперативну зйомку ще ніхто не відмінив і ніхто не буде питати в брака хоче він чи не хоче!
І перед тим як ставити злегка недалекі питання - подзвоніть в рибінспекцію та проконсультуйтеся в них! А ще краще ( для Вашої ерудованості) хочаб раз поїдьте з рибохороною на перевірку в рейд і їм буде легше і Вам здаватися не буде.Без обід.
amator
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 28 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення amator »

Хлопці вчора мав нагоду поспілкуватись з сарненськими хлопцями на Горині. Так вони розповіли, що десь в їхньому регіоні є якесь дуже старе озеро все в столітніх дубах, так там місцеві, якщо їм рибалка не сподобався або занадто закинув снастей, можуть і по бубену надавати, хоч і не брак і сітки не ставить і їм всеодно на рибінспекцію і міліцію. Вважаю якщо ти взяв вудку (стін) у руки - ти дав клятву, як лікар - Гіппократу.
Телефони на електронку скину, але як можна всім обдзонити, тим більше, якщо один на ставку, другий на річці, третій вдома? І ще - якщо ми хоть і в одному місці проте за 200-300 метрів один від одного.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Шановний UR5TIG я не ставив за мету образити Вас. Ви мене трохи не вірно зрозуміли це була недокора а запитання, томущо я бачу що Ви в основному користуїтесь виписками з документів і тому подібне. Ви з Нетішина тому вступати в нашу спілку напевно небудете але допомогти в різних питаннях нам напевно можете нам потрібна люба допомога. Я повторююсь але я неодин маю велику підтримку від магазинів до держ служб, якщо потрібно то можу домовитись навіть з якоюсь партією томущо для цього всього потрібно і впливові люди і фінанси, я думаю навіть немалі, щоб бути сильними.
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Олександр, для тогощоб втілити всі задумки (а вони хороші) я думаю треба організувати громадське об"єднання як мінімум (зареєструвати) тоді лідер онного зможе і договір заключити і фінансову підтримку і тд. А то ви пишите що фінансування буде, а яким шляхом ви розраховуєте його отримувати не маючи ні рахунку ні статуту, яким би ви керувались? Такі речі треба оформляти належним чином, щоб не потрапити під статус "не формального об"єднання". Це шмат роботи, але її треба зробити, я надіюсь що вам вистачить сил і терпіння.
:du_ma_et:
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

На даний час ведуться розмови і з кожного з Вас черпається інформація для подальшої роботи. Організація буде точно, але для її подальшої роботи ведеться підготовка тобто домовленості з людьми, організаціями і тому подібне.За дорученням Анатолій приятель має домовитись з юристами для подальшої співпраці, але на все свій час. Якби прийшло відразу чоловік двісті і сказали що давайте працювати то через тиждень може більше все було б зроблено, але наші люди важкі на підйом тому треба трохи часу для роботи з людьми. Дуже нехочеться щоб до нас потрапили самі браки як шпигуни тому відбір людей буде по рекомендаціям від рибалок що це є не брак а рибалка. Наголошую підтримка є і дуже велика. Сьогодні їду в Кузнецовськ, буду через знайомих рибалок доводити програму адже там також браків вистачає взяти Біле озеро чи інші озера, а річки з старицями. Там є де побігати адже всюду ліси і хащі. Бракі там в основному електрикі, з сітками ходять але восновному браки вихідного дня крім Білого озера там взагалі проходу немає в закутку біля лісництва напроти баз. Ляща майже нестало щуки мало лин, карась, короп майже немає, за сома взагалі нічого нечути, а раніше все було. Тому потрібно підключати і райони для більшої підтримки мас. Створити організацію можна завтра але люди будуть дивитись що ми робимо а це буде зовсім непомітна робота треба спочатку згуртувати домовитись а потім вдарити , це буде зовсім скоро небуду загадувати на перед.
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Моя організація розпочала свою діяльність з десятка інтузіастів. Спочатку треба статут або положення і щоб кожен міг ознайомитись з цілями і задачами організзації, на базі онного прийняти рішення і зробити свій вибір.Так що МЕТА ЗРОЗУМІЛА, пишіть статут і реєструйте товариство типу "ріки без сіток" Розробіть членський квиток і якщо ваші ідеї найдуть підтримку серед рибалок і взагалі оточуючих, все буде як задумано! :-ok-:
Не виключено, що ми в подальшому зможемо співпрацювати і роботи в цьому напрямку :a_g_a: тьма!
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Ця тема треця на сторінках форуму дуже давно, я почав розвивати її 3 травня цього року. Я навіть недумав щось починати але поспілкувавшись з друзями знайомими та форумчанами я зрозумів що це потрібно і вирішив зайнятись цим питанням. А сьогодні тільки 20 травня. Щоб розробити статут і створити організацію потрібні юристи з якими ведуться переговори, такщо все попереду.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Доброго Дня шановні рибалки Рівненської області. Звертаючись до Вас надіюсь на Вашу підтримку. В м. Рівне готується до створення спілка рибалок по боротьбі з браконьєрами. Для кращої роботи спілки запрошуємо всіх рибалок Рівненської обл.. А так як ця спілка тільки створюється тому прошу Вас внести свої поправки та побажання. Отже суть роботи спілки затримати та проконтролювати покарання браконьєра. Яким чином це все буде робитись.
Затримання : Кожен рибалка перед виїздом на риболовлю Повідомляє про своє місце розташування по області , і так кожен рибалка, оператору. На риболовлі помітивши браконьєра рибалка телефонує оператору і повідомляє про злочин і чекає підтримки при змозі робить непомітно фото та відео зйомку записує номерні знаки транспортних засобів і чекає підтримки від однодумців. Оператор отримавши повідомлення оповіщає риболовів які знаходяться в десяти кілометровій зоні та інспекторів рибоохорони при потребі міліцію і так далі. Однодумці які знаходились і які взмозі прибути на місце злочину прибувши на місце злочину затримують браконьєра на місці злочину як то кажуть на гарячому передають в руки правоохоронців.
Контроль: Кожен злочин повинен нести покарання, і спілка буде контролювати ці всі процеси. Якщо браконьєр буде відпущений або недостатньо покараний , на думку спілки, тоді будуть підключатися масові сфери впливу преса, радіо, телебачення і таке інше.
Я надіюсь Вам сподобалась моя думка тому чекаю на Вашу плідну співпрацю в такій важкій роботі збереження рибних запасів нашої області.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення serzdubno »

З своєї сторони підтримую дану тему і постараюсь підключити юне покоління рибалок ! Інфо розміщу і на нашому сайтику !
Ser.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Діти нам непотрібні, але навчати їх в правельному напрямку з дитинства це вірна і добра справа :ya_hoo_oo: . А дорослі ласкаво просимо давайте Ваші телефони і будемо рахувати що Ви в спілці :-ok-: . Шановні рибалки нас діти підтримують з дитячого рибальського клубу в м. Дубно а Ви щось мовчите, Вам не соромно :smu:sche_nie: .Шановні рибалки розказуйте про нас всім порядним рибалкам щоб ми мали більшу підтримку з старту.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Бажаючі нас підтримати і боротись разом з однодумцями з заразою як жадоба і нелюбов до рідного краю можуть висилати по почті свої телефони. Будемо раді бачити кожного, крім браконьєра, хібащо колишнього, що розкаявся візьмемо, бо вони знають більше методів лову браконьєрськими методами і способів зловити брака а ніж нормальний рибалка.
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість