Рибінспекція інформує...

офіційна інформація, документи
Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

----В нерестовий заборонений період любительське рибальство дозволяється з берега, на спеціально визначених органами рибоохорони ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом. ----
Це знайшов на сайті! То так і не поняв шо за "спеціально відведені місця" і де в рівненському р-ні такі шукати?
І чи дозволяється блєсна і воблер для ловлі спінінгом? :?: :?: :?:
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

SergeyOn писав:----В нерестовий заборонений період любительське рибальство дозволяється з берега, на спеціально визначених органами рибоохорони ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом. ----
Це знайшов на сайті! То так і не поняв шо за "спеціально відведені місця" і де в рівненському р-ні такі шукати?
І чи дозволяється блєсна і воблер для ловлі спінінгом? :?: :?: :?:
Тел. для довідок.
067 360 78 56 або 67 91 12 Держрибоохорона.
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Да з Life буде дорого)))
А опубліковано десь на сайті немає?
А то за один гачок все ясно, а от за тройнік на блєсні і воблер з 2-ма тройніками!
Нехочеться непорозумінь! А то приїдеш а тут тобі :arrow: гов ховм! Тут ловити неможна! Шей блєсною!
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Така інформація доводиться в засобах масової інформації рибоохор.інспекцією.
Там вказується на яких водоймах або їх ділянках(в вашому регіоні) дозволено аматорський лов на період нересту.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Вот такая новость:
Крока писав: пришло сообщение о том, что сегодня уволили ВСЕХ начальников региональных рыбинспекций. Чтобы ни кто не смог оспорить распоряжение о своем увольнении и сбежать на больничный – всех собрали на «нараду», где каждый расписался в журнале о свеем присутствии (значит в это время не находился на больничном) и там ВСЕМ объявили о их увольнении.
Как по каким критериям будет осуществляться отбор претендентов на должность начальников рыбинспекций – не могу сказать. Об этом знаеи только Новый Глава Комитета.
Посмотрим кто будет назначен и к чему это приведет.

Так или иначе будем надеяться на то, что здравый смысл победит, ведь второго пришествия шведенков, волковых – ТОТАЛЬНОГО ГРАБЕЖА, Наши Водоемы уже не выдержат.

Так, что надеемся на лучшее.
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

От: SergeyOn
Кому: KYM
Добавлено: Ср Мар 31, 2010 11:32 am
Тема: Браконьєри
Привіт незнаю чи правильно звертаюсь но наблюдаю картіну як 2 особи закидають шнурки до яких прив"язано куски сітки!
Це все зара відбувається на р.устя біля Рівнеенерго біля стадіону де проходить труба тепловиків ч-з Устю!!
Я зараз на сутках і а-ні чим не можу допомогти, може знайдеться бригада перевірити інформацію?
Не учи рыбу плавать!
Sokol
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Sokol »

Всім привіт!

Стосовно зазначених номерів телефонів.
1. 067 360 7856 - це, я так розумію, приватний телефон (в тому сенсі, що хтось його носить з собою або телефон рибінспекціі, який лежить на чийомусь робочому столі) - цікава було б дізнатися про таку статистку - скільки раз люди намагались дозвонитись, скільки раз дозвонились і скільки раз була якась реакція на такі сигнали?
2. 67 9112 - черговий телефон (щоденно-цілодобовий), або з понеділка по п"ятницю з 9.00 до 17.30 з перервою на обід?
Враховуючи, що більшість порушень (з прочитаного на форумі) відбуваються в "неробочий час", в мене є великі дуже сумніви щодо оперативності реагування на факти порушень риболовлі на наших водоймах.

Я так розумію, що в багатьох форумчан є мобільні телефони, які мають можливість не тільки робити гарні фото для звітів про рибалку, а також і гарні звіті про порушення на водоймах. Чи має можливість мобільний термінал 067 360 7856 приймати MMS-ки для оперативного реагування на сигнал? Можливо, такі звіти (фото) варто відсилати зразу кудись в чергові відділення міліціі (раз уже по деяких порушеннях передбачено кримінальну відповідальність)?

Хотілось би дізнатись ще про таке. Поступив в рибінспекцію сигнал про якесь порушення на якійсь водоймі.... Яка процедура реагування на такий сигнал і які визначені на це терміни?

До речі, в нашій рибінспекціі, я так зрозумів, є свій прес-секретар.... Цікаво було б дізнатись, в чому полягають посадові обов"язки цієі людини, хоча в частині зв"язків з "общєствеєнностью" (якщо таке взагалі передбачено - тобто зв"язок з "общєствєнностью")?

До речі, зустрів пару днів знайомого рибалку. Казав, що чув про якісь "двіженія" в Зеленому Гаю (я так зрозумів, що в Варковичах)... Чи то кого зловили з електроловом, чи то не встигли зловити... Хтось чув про таке?
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Sokol писав:Всім привіт!
Стосовно зазначених номерів телефонів.
1. 067 360 7856 - це, я так розумію, приватний телефон (в тому сенсі, що хтось його носить з собою або телефон рибінспекціі, який лежить на чийомусь робочому столі) - цікава було б дізнатися про таку статистку - скільки раз люди намагались дозвонитись, скільки раз дозвонились і скільки раз була якась реакція на такі сигнали?
2. 67 9112 - черговий телефон (щоденно-цілодобовий), або з понеділка по п"ятницю з 9.00 до 17.30 з перервою на обід?
Враховуючи, що більшість порушень (з прочитаного на форумі) відбуваються в "неробочий час", в мене є великі дуже сумніви щодо оперативності реагування на факти порушень риболовлі на наших водоймах.

Я так розумію, що в багатьох форумчан є мобільні телефони, які мають можливість не тільки робити гарні фото для звітів про рибалку, а також і гарні звіті про порушення на водоймах. Чи має можливість мобільний термінал 067 360 7856 приймати MMS-ки для оперативного реагування на сигнал? Можливо, такі звіти (фото) варто відсилати зразу кудись в чергові відділення міліціі (раз уже по деяких порушеннях передбачено кримінальну відповідальність)?

Хотілось би дізнатись ще про таке. Поступив в рибінспекцію сигнал про якесь порушення на якійсь водоймі.... Яка процедура реагування на такий сигнал і які визначені на це терміни?

До речі, в нашій рибінспекціі, я так зрозумів, є свій прес-секретар.... Цікаво було б дізнатись, в чому полягають посадові обов"язки цієі людини, хоча в частині зв"язків з "общєствеєнностью" (якщо таке взагалі передбачено - тобто зв"язок з "общєствєнностью")?
Поскольку от инспекции тут появляется регулярно только Ихтиолог (и то я так понимаю, по собственной инициативе) отвечу на что смогу...

Оба телефона дежурная часть, без перерыва на обед :)!!!
Может ли принимать ММСки — вряд ли... Кстати, чтобы фото (видео, аудио запись) стало доказательством в суде необходимо экспертная оценка, что материалы не подвергались монтажу.
Т.е. не все так просто, но фотографировать и снимать браков НУЖНО! Куда предоставить эти материалы — вопрос!!!

Груп реагирования у рыбохраны мало — по опыту когда я звонил ранее, подробно расспрашивали где, кто, на какой машине, но в конце ответ один — все бригады на выезде (почитай в этой теме мои посты). Но звонить надо и я буду звонить — может когда нибудь и будет бригада...

Насчет пресс-секретаря — было бы неплохо ее присутствие в интернете и своевременное информирование рыболовной общественности онлайн (так сказать)...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Sokol
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Sokol »

Горыныч писав: Оба телефона дежурная часть, без перерыва на обед :)!!!
Может ли принимать ММСки — вряд ли... Кстати, чтобы фото (видео, аудио запись) стало доказательством в суде необходимо экспертная оценка, что материалы не подвергались монтажу.
Т.е. не все так просто, но фотографировать и снимать браков НУЖНО! Куда предоставить эти материалы — вопрос!!!
Дякую за вiдповiдь, пане Андрiй!
Власне малось на увазi, що така iнформацiя могла б допомогти для прийняття оперативного рiшення. Наявнiсть хоча б якихось вiзуальних доказiв та оцiнка об"ективностi наданоi iнформацii (мабуть, трапляються i хибнi "сигнали". Все це, звичайно, за умови "налiчiя" бажання у "бригад" добросовiсно виконувати своi обов"язки.
Sokol
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Sokol »

Горыныч писав:
Груп реагирования у рыбохраны мало — по опыту когда я звонил ранее, подробно расспрашивали где, кто, на какой машине, но в конце ответ один — все бригады на выезде (почитай в этой теме мои посты). Но звонить надо и я буду звонить — может когда нибудь и будет бригада...
Пригадую листа пана Ihtiolog стосовно скудностi матерiально-технiчноі бази рибiнcпекцii. А виявляеться , що все є (раз весь час бригади на виізді) - i транспорт, i бензин....
А, може, все набагато простiше?
Дома ВОНИ кажуть, що на роботi. На роботi кажуть, що на виiздi. А, самi в цей час.... десь в засадi (пригадуете анекдот)?

Гадаю, цю гiлку форуму можна вже смiливо перейменовувати приблизно в таку "Рибiнспекцiю iнформують"....

Прикро, панове, дуже прикро.
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

Шановні рибалки - колеги!

Я Вам раджу офіційно (письмово) звертатись до Держрибоохорони у Рівненській області стосовно надання інформації по питаннях які Вас цікавлять. Повірте, будучи працівником цієї служби і знаючи як це неподобається певним посадовцям всеж думаю, це даватиме хоча б мінімальний реузьтат. Телефонні дзвінки в чергову частину - це минуле. Зараз ніхто Вам не допоможе навіть добрим словом. Хочете зберегти рибні запаси наших водойм вся ініціатива в Ваших руках - в руках громадськості. Будете щоразу тикати пальцем (умовно) рано чи пізно побачать.

p.s. Пьовірте, як би я займавя суто рибоохоронною роботою, то старався би хоча б реагувати на Ваші звернення. Бо знаю браки цей форум не читають і тим більше не пишуить сюди.
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Це коли в Хрінниках ставлять сітку то потрібно брати папір і їхати до чергової частини?
Аватар користувача
salijchyk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 травня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення salijchyk »

SergeyOn писав:Да з Life буде дорого)))
А опубліковано десь на сайті немає?
А то за один гачок все ясно, а от за тройнік на блєсні і воблер з 2-ма тройніками!
Нехочеться непорозумінь! А то приїдеш а тут тобі :arrow: гов ховм! Тут ловити неможна! Шей блєсною!
7. Дозволити любительський лов риби на період заборони з берега, за межами місць нересту та в межах населених пунктів, розташованих на берегах водойм і річок, однією поплавковою або донною вудками з одним гачком і спінінгом з блешнею. Дозволений вилов риби – 3 кг.

(з Наказу № 20 від 26 березня 2010 року «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів» (част. 1, част. 2, част.3).
Аватар користувача
salijchyk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 травня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення salijchyk »

Так пишеться скрізь (в кожному наказі).
Але про Рівне та область я теж нічого не знайшов. Тому і думаю - якщо блешня, то до неї відносяться і воблери з вертушками. Звісно це тільки моя така думка !
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Сьогодні в смт.Гоща разом працівниками рибоохорони ледь не зловили "підводників" за прикметами з Хмельницької області.
Хлопці приїхали на жигулях дев'ятої моделі з рівенськими номерами, з балонами жовтого кольору та чорною полосою по них.
"Підводники" зловили декілька раків та за 5-7 хв до приїзду рибоохорони зникли в невідомому напрямку з місця злочину. Більше браків в районі на ставах та Горині не замітили. Видно місцеві браки святкують сьогодні.
Відповісти

Повернутись до “Рибоохорона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей