Тракторный

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
ozzyfozy
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 21 жовтня 2012, 21:11
Контактна інформація:

Тракторный

Непрочитане повідомлення ozzyfozy »

Был сегодня на (Тракторном) . Електричка опоздала на 25мин. Пурга конкретная. Маршрутки не ездят из за снега (только до Ставок)
На водоеме 60 % воды под снегом . можно сказать клева нет (перепробовал все прибамбасы). Результат один окушок . (один по зубам) у напарника два. У местных (сидели с утра ) четыре и меньше. В пол 11 вообше обрезало. (Вот такие пироги)
В маршрутке встретил рыбачка был на Ставках на платнике ( берет класно много но мелкий с палец) цена 10грн.
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Тракторный

Непрочитане повідомлення Voka »

Вчора також був на тракторному (вперше). Їхав городецькою маршруткою 9.50, але трохи затримались з відправкою через пробку.На Городецькому повороті в заметі розвернуло поперек дороги фуру і маршрутка їхала через Карпилівку, прийшлось з поворота йти пішки. Коли попав на ставок навіть не подивився. Погода хоч і краща як на вихідні без снігу але вітер дуже заважав ловити. Лід коло берега подвійний, верхній слой місцями не тримає, провалюється. Нижній по товщині не міряв але місцями пробивався досить легко. Далі від берега були ділянкі чистого сухого льоду, хоча далеко й не заходив. Кльов був слабий, приходилось шукати. Ловив на чортика без мотиля. Улов 13 окунчиків і був один удар по зубах з пів метра над дном. Думав навіть що обірвав чортика, так лупануло! Рибаків було всього троя. Назад повертався електричкою в 17:09.
Аватар користувача
Gera
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 30 листопада 2012, 17:24
Контактна інформація:

Re: Лід - який, де, коли? Стан льоду на водоймах.

Непрочитане повідомлення Gera »

Вирішив і я відкрити сезон зимової риболовлі. І хоча був на водоймі всього тиждень тому, але то було ще «осіннє полювання» зі спінінгом.

В цю суботу, ще затемна виїхав маршруткою в Городок (біля «Тракторного»). Цієї осені, досить не погано там ловились окунята, тому думаю, з льодовим покриттям ставка риба з нього нікуди не ділась. О 8:00 був вже на ставку. Я перший. ЗображенняЗображенняЩе нікого немає, тільки собаки бігають. Холодно. На термометрі -13 град. Вітру немає. Попробував лід. Перша лунка біля берега, товщина приблизно 20-25 см. – годиться. Спочатку , щоб трохи розрухатись і зігрітись, пробурив три лунки-для мене добре і риба нехай дихає.ЗображенняЗображення Поставив дві поправочні з мотилем, а одну з мормишкою (теж з мотилем). На протязі години «ноль». Лунки обмерзають, тільки і встигай, прочищати їх «друшлячком». Почали підтягуватись рибалки. Хто з «Метківської» маршрутки, а хто з «дізеля». Один рибалка приїхав на машині і при під*їзді до ставка «сів на пузо» у сніг, ні туди, ні сюди. Диркав – диркав, але вчасно згадав, чого сюди приїхав, плюнув на машину і пішов на ставок. Як говориться «утро вечера мудренее», спочатку половить рибку, а потім, гуртом, рибальське брацтво допоможе витягнути авто з халепи.

Займали місця хто, де.ЗображенняЗображення Хто сідав групками (мало не на голову один одному), хто окремо забивався в дальній кут ставка, ЗображенняЗображенняа хто бігав від одних до других і все плакався, що вчора брало, як ніколи, а сьогодні «напевно погода помінялась і щось з тиском робиться». Але як говориться: «поганому танцюристу… щось заважає».

Я також поміняв місце дислокації і перемістився на іншу сторону ставка, ближче до гурту. Піднялось сонечко. Хоча мороз не спадає, але безвітряна погода, чисте повітря, чашка горячого чаю і думка про два вихідних дня попереду, роблять своє діло. Душа співає. Благодать.

Кльов досить слабенький. На окунячу зграйку так і не натрапив, хоча пробурив в загальній кількості, в різних місцях лунок з десять-дванадцять. Смикає одиночний окунь, але в черзі на покльовку він не стояв. Поміняв декілька різних мормишок. Пробував і на «безмотилку». Результат той-же. Вирішив попробувати на блесну. На днях був у Львові у відрядженні, заходив на «Краківському ринку» в рибацький магазин. Продавець дуже рекомендував мені саме цю блесьонку і казав, що «опа jest bardzo dobra, мogę złapać wiele ryb». Так і сталось. За допомогою цього 2-х грамового «польського Kastmasterа» я зловив порядка 10 окуньків. ЗображенняЗображення Невеличкі, але головне процес. Побувши до 13 год., випивши термос чаю, подихавши вранішнім морозним повітрям, задоволений собою, риболовлею і взагалі життям, я зібрався і попрямував на «городоцьку» маршрутку, щоб добратися до Рівного, де мене чекали домашні турботи у вигляді парко-господарського, суботнього дня.ЗображенняЗображення

До речі, коли я ішов на маршрутку, то автомобіль рибалки-автомобіліста вже витащили зі снігового полону місцеві жителі, а от рибалки, які проходили повз загрузлий автомобіль не захотіли допомогти бідоласі. Ганьба! ЗображенняЗображення

Ось така невеличка розповідь про відкриття мною зимового льодового сезону.
Востаннє редагувалось 24 грудня 2012, 22:50 користувачем Gera, всього редагувалось 1 раз.
Рыбак не рыбака считает за дурака!
Єгор
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 23 січня 2011, 16:53
Телефон: 066-3007458
Контактна інформація:

Re: Тракторный

Непрочитане повідомлення Єгор »

Доброго всем времени суток!
Вчера с другом второй раз решили посетить водоем на тракторном. На льду были с 7,40 до 14,30. Ну что можно сказать о клеве - ловился только окунь, как это ни странно плотва здесь зимой куда-то забивается и выловить ее удается редко. Да и клевало очень не охотно, приходилось уговаривать даже самого мелкого полосатика. В результате на двоих за день поймали два с половиной десятка окуней и из них более менее нормальных (гр.80-120) было штук 10. Ловили на безмотылку. По сравнению с предыдущей средой улов и по размеру и по количеству явно уменьшился. Лед в этом году стал достаточно своеобразно - самый прочный под берегом который ближе к монастырю, железной дороге и остаткам завода - толщиной см.7-9. Образовалась своеобразная подкова, а внутри ее лед черный и весьма не надежный. Есть правда язык идущий от одного к другому берегу, и рыбаки на него даже выходили, но судя по их уловам и то как быстро убрались от туда - рисковать не стоит. Вчерашний теплый день подплавил сверху лед, поэтому создавалось впечатление, что там открытая вода. Ну оскомину сбили, будем ждать следующего выхода, хотя прогноз погоды температурой пока не радует.
Всем НХНЧ!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей