Посягва

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Vetal

Посягва

Непрочитане повідомлення Vetal »

Вчора 03.01.2009 було здійснено відкриття зимового сезону риболовлі 2009 року. Виїзд о 8.30, прибуття 9.15. Вихід на лід перші лунки, перші кивочки... Загалом улов 60 окунців, вагою 50-70 грамів. Крупного окуня віднайти не вдалося, думаю улов був би кращий якби не "губатий вітер" що заважав грі мормишкою і спогляданню клювань... Єдине що запамяталось це обрив мормишки, схоже "горбач" побавився з моєю жилкою 0,06 мм. Мормишка використовувалась "чорна мурашка", наживка мотиль. Сезон відкрито, усім ні хвоста ні луски....УСІ на ЛІД.... :lol: :lol:
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

Вчора знайомив рибалив на даній водоймі. Телефонував йому, виділити нормативну лексику дуже важко, лише ненормативна. Тобто результат "нуль". Інформація достовірна.
СашаCD
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Посягва

Непрочитане повідомлення СашаCD »

В суботу відвідав дану водойму, так як робочий день скорочений то в 13.30 я вже на льоду. Хотів пробити на рухунок плотви на цій водоймі. По приїзду рибаків з 5 шт я побачив, з одним говорив то в нього голяк - окунці на мізинчик і все. За 2 години ловлі в мене в улові те саме шт 20 на мізинчик попались, так як кота немаю то риб відразу відпускався. Ані плотви ані більшого окуня так і не бачив. Говорив з власником так той і сам сказав що на окуня тут нема чого розраховувати - лише мізинець, а як піде плотва тоді треба їхати. Сказав що білет буде коштувати 5грн
Сержік
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 18 травня 2010, 19:59
Телефон: 067-960-67-84
Звідки: ровно
Контактна інформація:

Re: Посягва

Непрочитане повідомлення Сержік »

Я пока член общества "Посягва" и могу сказать точно.Плотвы мало,карася почти нет,карпа можно пересчитать на пальцах,немного окуня.Став незарыбленый три года,о чем тут можно говорить.Хотя весной планируются какието перемены. :cry_ing:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість