"Цегляний" р-н с.Омеляна

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

"Цегляний" р-н с.Омеляна

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Здоровенькі бУли, панове рибалки.
Черговий звіт - з водойми яку називають місцеві "на кірпічному", знаходиться він у полі, перпендикулярно від ресторанного комплексу "Хутір".
Тут:
ЗображенняЗображення
Прийшовши додому з роботи о 17:10 бігом збираюсь, заправляю "Ракель" - і в дорогу.
На фото: 1) Траса на Львів, за "Софією", розв"язка, 2) Сам ставок. Дорога через поле, взагалі непогана, якщо їхати веліком, якщо на авто - то після дощу боюсь там загрузнете. Можна їхати і через село, по асфальтовій, але трішки довже, повертати тоді треба одразу за "Софією" на право.
Ставок є безкоштовним. За розмірами не великий. Як на фото:
ЗображенняЗображення
Береги: з одного боку більш обривисті, як тут
ЗображенняЗображення
З іншого рівненькі, і близько вода. Протилежний бік в комиші і підтоплений, звідти не ловлять
ЗображенняЗображення
Коли приїхав, була вже 17:30. На ставку сидів один чолов"яга. Який закинувсь на три поплавчанки. Усі на черв"я. Я, оскільки усе робилось поспіхом, прихватив з собою тільки перловку і мастирку. По дорозі до ставу, об"їжджаєш сміттєзвалище......печальна картина :facepalm: Загалом на ставку дуже приємно. Тихенько. Дуже багато співає пташок, усі різноманітні. Рілекс від того чималий, хто розуміє про що я.
Сідаю я в місті, де на першому фото червона крапка на ставку. Відзначу, що глибини там ще ті.....під берегом майже одразу 2-2,5 м. Далі думаю ще більше. Відзначу те, що дно з того боку де я сидів має значні перекати і дуже різкі....закидаєш попалавок наче в одне і те ж місце - і глибини різні....чуть десь відведеш в сторону поплавочка - і глибину доводиться виставляти вверх або вниз...або підтягувати поплавка. При чому перепади серйозні.
Закинувсь - чекаю. Тишина.....в сусіда також. Дрібноти - тьма.... Поплавка мучать, б"ють, про те не клює.
Просидівши так до 19:00 у мене була лише одна нереалізована покльовка. Але щось дрібне. Бо навіть не засіклось. І все....Десь біля 20-ї приїжджає пацанва на веліках, і справого боку від того чолов"яги, де бобри утворили дамбу, почали витягувати ..........сітку :facepalm: :-( Тепер стало усе на свої місця як кажуть. Риби було не багато в сітці, 25 штук. Точність гарантована - бо рахували усі в голос. В основному карасі. На долоню. Зауваження вирішив не робити - оскільки враховуючи те, що місцевий сидів і їм ніц не сказав, та й судячи по культурі розмовної речі даних підлітків - зрозумів що робити то немає сенсу. Не поймуть :(
З етичних міркувань чолов"ягу на фото затер, а тих малолітніх браків таки сфоткав. Якщо їхні батьки чи знайомі читають наш форум - нехай їм буде соромно :-( Якщо в них ще лишилась така штука як совість :facepalm:
ЗображенняЗображення
P.S. Місце, де стояла сітка, на першому фото відзначив яскраво-зеленою крапкою.
Ось наче й усе.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: "Цегляний" р-н с.Омеляна

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

А я б дав по сраці... :men:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
HendeHoh
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 02 березня 2013, 09:37
Контактна інформація:

Re: "Цегляний" р-н с.Омеляна

Непрочитане повідомлення HendeHoh »

kamennieshipy100 писав:А я б дав по сраці... :men:
... поддерживаю- и ушки открутил ...
lank
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 10 квітня 2012, 22:23
Контактна інформація:

Re: "Цегляний" р-н с.Омеляна

Непрочитане повідомлення lank »

Були вчора на даній водоймі після 17,00, зловили по пару окунчиків на пальчик і і одного карасика такогож за розміром :smu:sche_nie:
в сусідів теж кльову не було :smilefish: (рибка показала нам ::yaz-yk: і сказала самі клюйте в таку жару :smilefish: )
Вже коли збирались приїхало куча хлопчаків прийшлось зачекати, так як з попереднього звіту було зрозуміло що треба крутити вуха!
Але хлопці гарно відповіли на запитання чим будете ловити:
-руками :hi_hi_hi:
так і було лазили, плавали навіть два карасики спіймали - на два пальчика))
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: "Цегляний" р-н с.Омеляна

Непрочитане повідомлення Hamster »

Мабуть пацани теж форум почитали, вирішили поберегти вуха :-)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей