Голубі озера (Хмельницька обл.)

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Голубі озера (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Периодически езжу на голубые озера отдохнуть и рыбу половить. Точнее, рыбу ловлю пока на одном из голубых озер, хотя надеюсь, что на других озерах клев лучше, хотя кто его знает :nez-nayu: .
Зображення
Ловлю спиннингом с лодки.
В уловах всегда присутствует мелкая щучка и окуни.
Зображення

Напишу о последней рыбалке. Хотя назвать ее удачной по количеству выловленной рыбы нельзя, но все-таки она моей семье запомнится.
Вчера с семьей после обеда поехали на шашлыки на голубые озера.
Отдыхающих и сеточноков уже нет, наконец-то можно нормально половить рыбу.
Я проплавал на лодке часа два и поймал только 1 щучку (разловил новий воблер Strike Pro Midge EG-074F A45T, который покупал на окуня и соответственно ловил без поводка).
Младший сын (5 лет) увидев пойманную щучку, тоже захотел половить на спиннинг с лодки, так как с берега на самодельную удочку ничего поймать не смог, а старшему сыну пришлось остаться на берегу с мамой - помагать жарить шашлык.
Забрасывал воблерок я (раз для себя, раз для сына), так как воблерок очень легкий (2 гр.), а сын только учится забрасывать. Но ведь главное правильная проводка :-) !
И что Вы думаете?
Минут через 10 смотрю на сына, а у него спиннинг согнулся в дугу и круглые перепуганные глаза :sh_ok: . Не знаю что думал он, а я сначала подумал что зацеп, потом - трава, а когда увидел, что леску водит - понял, что там рыба. Подвел он рыбу к лодке и удачно вытянул на лодку первого в своей жизни самостоятельно пойманного окуня! Далее куча радости и разговором о том какой он огромный :-) !
Зображення
Зображення
Еще минут через 10 я поймал окушка раза в 2 меньше ростом и раза в 4 меньше весом :smu:sche_nie: .
Зображення
Ничего больше не поймав за следующие 10 минут, мы поплыли к берегу - на шашлык.
Короче младший сын меня обловил!
Старею наверное :ny_tik: или новечкам везет :-) .

Извините за качество фото - с телефона.
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: "Голубі озера" (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Добавил фотографии.
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: "Голубі озера" (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

В суботу 18.09.2010 решил все-таки рискнуть и попробовать половить на другом голубом озере.
Зображення
На рыбалку собирались втроем, но у них не получилось (об этом я узнал в 5:30 утра) и пришлось мне ехать одному. :-(
В 6:00 я на озере, накачиваю 4-х местную лодку и на охоту за щукой.
Зображення
Решил попробовать разловить новые воблеры и вертушку мепс №3
Зображення
И уменя это получилось - на каждую из приманок я поймал по щучке + 2 окуня на самый маленький воблерок и несколько сходов щучек и окуньков :ya_hoo_oo:
Зображення
Рыбалкой остался доволен.
Прикупил еще несколько щучьих воблеров и в следующую суботу хочу поехать и разловить еще и их.
Востаннє редагувалось 09 жовтня 2011, 17:08 користувачем OlegP1, всього редагувалось 1 раз.
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: "Голубі озера" (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Был сегодня утром на голубых озерах - неудачно (всего 3 окунька за 3 часа) :-( .
Зображення
Расстроился конечно, так как ждал этой рыбалки целую неделю :-( .

Но решил еще вечером сходить куда-нибудь покидать спиннинг и мне улыбнулась удача: во-первых разловил поппер :ya_hoo_oo: (до этого ничего на попперы поймать не получалось :smu:sche_nie: ) , во-вторых поймал рекордную (для меня :smu:sche_nie: ) щучку и еще одна ушла в траву и сорвалась :-( , в третьих место рыбалки находится всего в 10 минутах ходьбы от дома :ya_hoo_oo: .
Теперь знаю где будет моя следующая рыбалка :-) .
Зображення
Зображення
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: "Голубі озера" (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Вже декілька разів в цьому році їздив на рибалку на голубі озера, але нажаль безрезультативно :-( .

І ось сьогодні 03.05.2011 відбулась перша в цьому році результативна рибалка на голубих озерах, де я виловив рекордну для себе щуку в районі 2 кг. :ya_hoo_oo:

Ловив зранку:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

За декілька годин зловив 3 щучки і був 1 схід щуки в районі 2-3 кг.:
Зображення
Зображення
Зображення

Ловив на різні приманки. Але зловив 2 щучки на Salmo Jack S 18 см (розловив нарешті :ya_hoo_oo: ), 1 щучку на Salmo Slider F 10 см, схід відбуся з Salmo Pike F 11 см:
Зображення
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: "Голубі озера" (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

28.05.2011

Щучка 39 см поймана на джерк Salmo Jack S 18 см.

Зображення
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: "Голубі озера" (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення Vik »

молодець, треба і собі спробувати там порибалити :hi_hi_hi: , можливо пересічемось
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: "Голубі озера" (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Vik писав:молодець, треба і собі спробувати там порибалити :hi_hi_hi: , можливо пересічемось
Зустрівся б з задоволенням.
Пишіть, звоніть.
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: "Голубі озера" (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Голубі озера булі фактично знищені(по рибі та єкології) за останні 5-6 років відпочиваючими та електриками-сеточніками, останню жирну крапку поставили дайвери-хапуги(біда рибі, бо прозора вода), вибивши останні екземпляри, які могли б дати повноцінне потомство, озерам амінь! :cry_ing:
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: "Голубі озера" (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення proteus »

UR5TIG писав:Голубі озера булі фактично знищені(по рибі та єкології) за останні 5-6 років відпочиваючими та електриками-сеточніками, останню жирну крапку поставили дайвери-хапуги(біда рибі, бо прозора вода), вибивши останні екземпляри, які могли б дати повноцінне потомство, озерам амінь! :cry_ing:
мдяяя ... менталитет пля :-( про будущее и свое и детей своих не думают вообще ...
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: "Голубі озера" (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення SPIN »

UR5TIG писав:останню жирну крапку поставили дайвери-хапуги(біда рибі, бо прозора вода), вибивши останні екземпляри, які могли б дати повноцінне потомство, озерам амінь! :cry_ing:
Як не стане риби то може один одного перестріляютьЗображення
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Голубі озера (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Нарешті вдалося відкрити сезон - і це цілком заслуга мого молодшого сина :smu:sche_nie:
Я нічого не підозрюючи 01.05.2012 "працював" на дачі, діти приїхали пізніше, але не самі, а прихвативши з собою риболовні снасті :sh_ok: - що б наступного ранку поїхати на рибалку :ya_hoo_oo: . Старший син хоч і допоміг зібрати та привезти снасті, але на рибалку їхати не захотів.
Вирішили їхати на голубі озера, тому що найпершу і найбільшу рибину молодший син зловив саме там. На озеро приїхали в 7 годин ранку. Половили в одному місці - нічого, переїхали на інше - теж нічого :-( .
Тому вирішили переїхати вже на інше озеро - і знов нічого :ny_tik: . Син вже каже, що напевно нічого ми сьогодні не зловимо, але пропонує змінити місце - перейти майже на протилежний берег озера біля впавших в воду берез і камиша. І ось після декількох закидів новенького Strike Pro Buster Jerk (15 см / 75 гр), приблизно в 10 годин ранку, я відчуваю удар, підсікаю, Є! :ya_hoo_oo: , підтягнув пару метрів і передав спінінг сину - що б він теж відчув цю насолоду від боротьби з достойним суперником. Боротьба була запеклою, пара ефектних свічок, і якби я не притримував спінінг - ще не відомо хто кого :du_ma_et: Підтягнули її до берега і взявши "під жабри" я достав її із води - ну нарешті сезон відкрито :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:
Далі невеличка фотосесія мобілкою:
Зображення

А в сина вона виглядала набагато більшою ніж в мене ;;-)))
Зображення

Фотографуватись вона не дуже хотіла і в мене і в сина декілька разів виривалась із рук :-)

Після чого зібрались і поїхали назад на дачу.
На дачі продовження фотосесії вже "нормальним" фотоапаратом :hi_hi_hi:
Зображення

Зважування показало, що зловили ми з сином мій черговий рекордний улов - 2,4 кг. :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:

P.S. А рівно рік назад (03.05.2011) було виловлено мій попередній рекорд - щуку біля 2 кг.
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Голубі озера (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

І цього року відкриття сезону - перша результативна рибалка відбулась в травні (03.05.2013) на голубих озерах і знову завдяки молодшому сину :smu:sche_nie: .
Але на відміну від попередніх років, коли в перших числах травня мені вдавалось відкрити сезон рекордними для мене щучками - цього року я взагалі нічого не зловив (ловив на джерки) :nez-nayu: . Я думаю, що або щука ще нерестилась або "відходила" від нересту або ще спала :hi_hi_hi: (ловили орієнтовно з 6 до 9 ранку).
А от мій молодший син, половивши спочатку на крупні воблери, вирішив випробувати куплений ним окуневий мікровоблер Strike Pro Midge EG-074SP 500G (2гр.)
Зображення
і нарешті йому пощастило - він зловив першу в своєму житті щучку :ya_hoo_oo: !

Далі привітання з уловом :co_ol: , невеличка фотосессія і звичайно відпускання підростати

Зображення

До речі, першого в своєму житті окуня молодший син зловив майже 3 роки назад також на Strike Pro Midge (але іншого кольору і плавучості)! - дивись перше повідомлення в цій темі

Сподіваюсь до наступної рибалки щука відійде від нересту.
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Голубі озера (Хмельницька обл.)

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Хоча по прогнозах погоди мав бути сильний дощ, а по прогнозу кльова - поганий кльов :facepalm: , - ми з молодшим сином все-таки вирішили не втрачати один з останніх вільних днів відпустки і порибалити на голубих озерах :fishing: .
Приїхавши на місце підготували лодку і ВПЕРЕД!
Почався невеликий дощик але скоро закінчився.
Не клювало ні на джерки ні на ультралайт і навіть малька не було видно :du_ma_et:
Після 10 години ранку вже почали думати що прогноз кльова правильний і треба збиратись додому або переїхати на інше озеро. Але повертаючись до берега періодично зупинялись і намагались здобути довгоочікувану покльовку.
І ось, нарешті, змінивши місце і приманку на Strike Pro Buster Jerk (габарити примани заценіть на першій фотці :-) ), я відчув удар щучки :ya_hoo_oo: підсічка і передача спінінга для сина для її вивожування і "транспортування" в лодку. Син справився з цим завданням :bra_vo:
Нарешті джероковий сезон відкрито :ya_hoo_oo:
Фотосессія:
Зображення Зображення
Зображення

Повертаючись до берега вдалось зловити ще пару окунів:
Зображення
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей