с.Забара Корецький район

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

с.Забара Корецький район

Непрочитане повідомлення KYM »

Незрозуміло, не найшов тему про став в с.Забара, отже почну новостворену своїм коротеньким звітиком.

Сьогодні потрібно було доставити дружину до бабусі в м.Корець,

Зображення
(це пам"ятник у центрі міста, щось тут до болі знайоме... з радянських часів...)

отже запропонував Сварогу скласти мені компанію та вирвався на став в с.Забара.

Не так давно там проходив наш береговий спінінговий ЧО, отже в пам"яті ще не зтерлися спогади про дрібного окуня та щуку, яка чогось не дуже хотіла розкльовуватися.

З перших проводок стало зрозумілим, що дрібний розбійник на свому місці і клює, в принципі, охоче.

З метою згадати, як треба ловити при наявності донної трави я скористався дюймовим твістером, адже 3/4 дюйма відразу ковтав дрібненький окунець, а хотілося виманити ну хоч трішки більшого.

Отже знайшов більш-менш стабільну точку і почав випускати окуня один за одним, але більшечкого не попадалося...
Можливо і було 2-3, але зійшли під берегом...все ж таки то не ті, що хотілося...

Через 20-25 хвилин лову відчувся моментальний спад кльову аж до "0"...
На 3-й проводці після безкльов"я відчув "віддачу" на протилежному кінці снасті і зрозумів, що це та баришня, така бажана для кожного спінінгіста.

Переді мною зліва та зправа 2 кущикі водної рослинності, за які зубаста з радістю замотає мій повідочок з жилки 0,23 та піде собі спокійнісінько до хати.

Щоб не допустити цього, однією рукою знімаю причендали, штани... і захожу у воду до вказаних кущиків.
Міша підійшов допомогти - підхвата не було. Трофей не такий вже великий, щоб турбуватися про його "зхід", але намагаюся пригадувати і робити усе правильно при виважуванні - адже щука цього року, як ніколи неактивна і кількістю виловлених зубастих за сезон похвалитися не можу - отже забув вже що і як, тому усе і робив акуратно.

Дівчинка була спритна - декілька разів уходила на глибину, потім прийшлося її відтягати зі сторони куща, виманювати з трави, за яку таки змогла вона зачепитися і нарешті гарно стомившиїї, тим самим вхопивши порцію адреналінчику, я "поклав її в руки" Сварогу.

Зображення

Розмовляв з охоронцем, той повідомив, що протягом трьох днів зловив 2 щуки вагою 2,7 та 2,5 кг.

На початку осіні, думаю, буде де спробувати свої сили на рахунок хижака.

Міша зловив біля 15 окунців, які хоч трохи були більше ніж піпісочний травяник, з них пару більш-менш залікових і один більш-менш бонусний.

Ловили приблизно з 16-00 до 19-00, можливо на вечір кльов щуки і був би кращим, але потрібно було відїжджати додому.
Ось така рибалочка експромтом вийшла.

Зображення

Ні хвоста Вам, ні луски!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Dimon999
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Dimon999 »

интересно, что думает хазяин водоема по поводу проведения нашего Кубка спин. берег? :evil: :twisted: :evil: не плохо было бы узнать у него об этом
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Я думаю, он с удовольствием пойдёт нам на встречу!
А что, Панталия занята?
Я в принципе с удовольствием ещё раз на Забару :D
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
SVAROG
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SVAROG »

Подумываю о выезде на ЗАБАРУ в субботу. Могу взять с собой пару человек. 8-068-568-60-08
Аватар користувача
Dimon999
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Dimon999 »

SVAROG писав:Подумываю о выезде на ЗАБАРУ в субботу. Могу взять с собой пару человек. 8-068-568-60-08
ну че там клюет? :evil: :twisted: :evil:
Аватар користувача
SVAROG
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SVAROG »

Dimon999 писав:
SVAROG писав:Подумываю о выезде на ЗАБАРУ в субботу. Могу взять с собой пару человек. 8-068-568-60-08
ну че там клюет? :evil: :twisted: :evil:
ХМ, в Забару не попали, попали с КУМом в Любашу.
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення juice »

І шо як зїздили ??????
RERIKSTER

Непрочитане повідомлення RERIKSTER »

був на Забарі 24 в понеділок, окунь взагалі брати не хотів, один бідненький клюнув і все .... вода цвіте безподобно, але зілля присіло вже трохи
було 3 покльовки щуки, два рази обрізало, але один раз всетаки повезло .... нарешті спробував потримати і забрати досить непоганий екземпляр на лайтовий спін .... всі три покльовки були на дюймовий білий мансовський твістерок і всі в прибережній зоні ... але нажаль довго половити не вдалось :cry_ing: малеча дома розплакалась і демони позвонили щоб їхав до дому ...
RERIKSTER

Непрочитане повідомлення RERIKSTER »

доречі ось і сам екземпляр .... вага 1,9 .... взяла на манс білий, леска 0,14 мамои, спін флагман сенсор .....
задовлення отримав масссссссссссссуууууууууууу ...
але якби не було забродів то пришлось би приймати ванну як КУМ.

Зображення
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

SVAROG писав:
Dimon999 писав:
SVAROG писав:Подумываю о выезде на ЗАБАРУ в субботу. Могу взять с собой пару человек. 8-068-568-60-08
ну че там клюет? :evil: :twisted: :evil:
ХМ, в Забару не попали, попали с КУМом в Любашу.
Результат риболовлі можете повідати? :)
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Dimon999
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Dimon999 »

RERIKSTER писав:доречі ось і сам екземпляр .... вага 1,9
да, Юра, такая щука, да еще на лайт, действительно кайф
:evil: :twisted: :evil:
Аватар користувача
SVAROG
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SVAROG »

Был в Воскресенье в Забаре. Ехал изначально заряженным, что обязательно поймаю что-либо щучьей национальности. На водоёме с утра дождь и сильный ветер. Редкие поклёвки окуня в перерыве между дождевыми зарядами. И наконец после того как начало распогоживаться попал на пятно окуня, которое назвал " окунёвым клондайком". На втором десятке я просто замучился считать вытянутых полосатиков. Но я то приехал за "щуцманом". В общем к обеду задолбался тягать окуней и пошёл к базе, где мои друзья на поплавочку пробовали ловить карася, а в итоге поймали на червя краснопёрку и 3 окуньков. Перекусимши поплёлся в одно из своих заранее приглядевшихся мест и на втором проходе зацепил щурёнка около 500 гр. Но вытащить его из узенького проходика между коряжником на Кингфишеровский МикроДжиг стало настоящим морем удовольствия.
П. С. ловил на твистеры 3\4 масло, хамелеон и релаксовские вибро.
RERIKSTER

Непрочитане повідомлення RERIKSTER »

ЕЩЕ НА ЗАБАРЕ ПОРОЙ БЕРЕТ НОРМАЛЬНЫЙ ОКУНЬ, НО НЕ МНОГО ..
Зображення

ЖАЛЬ ЧТО В ВОСКРЕСЕНЬЕ НЕ ПОПАЛ НА ЗАБАРУ, ОЧЕНЬ ПРИЯТНО БЫЛО БЫ ВСТРЕТИТСЯ СО СВАРОГОМ И ПООБЩАТЬСЯ....
RERIKSTER

Непрочитане повідомлення RERIKSTER »

более менее нормальный окунь пошел на жарку, а тот что меньше на тараньку .... у меня после этой рыбалки через 3 дня родилась дочь и тот пиписочный окунь потом так пригодился на крестины к пиву ...

Если честно говоря то о норме вылова я не знал :smu:sche_nie:
сегодня после обеда опять поеду на Забару ... позже отпишусь
Аватар користувача
Lustuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 20 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Забара

Непрочитане повідомлення Lustuk »

Яка ціна в Забарі на хижака? Чи ловиться щука.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей