Гориньгрод

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

maximus писав:Бачу стояв на моєму місці!!!!
Я бачу ,що не тільки на твому місці,але і ловив з твого родпода,і твоїми сигналками,короче то твій карп :!: :D :D :D
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

ОФФТОП ТОчняк - той карп думав,що то я!!! Ще й напевно з мого повідкового матеріалу повідки, і бойли з пелетсом ,які я два тижні назад завіз дуже багато зробили свою роботу!!! :D :D :D
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Назар - ще треба інформція по кількості прикормки і на що ловив в основному - немає чого приховувати інформацію!!!!
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення nazrik »

:D :D :D я і так все розповів і всім казав, не треба наганяти тут на мене!!!
Рибак
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

дааа,молодець!!!
що ж з повідками то добре проаналізуй, бо рекордсмена майже чуть не втратив :shock: ,а тепер мабуть щоб побити рекорд прийдеться на Прилбичі їхати ,таких риб нажаль мало в наших краях .
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення nazrik »

Дякую, вже проаналізував, помилка знайдена, і в подальшому не повториться)))))))
Рибак
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Анонс звіту. Звонили саюри, побили свій рекорд, взяли девятку!!! Як так можна? На водоймі де нема риби такі трофеї...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення nazrik »

Пацани красава, так тримати, старайтеся, давайте ще :P
:) :) :)
Рибак
yurakrav
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 09 серпня 2010, 09:35
Телефон: 0679005431
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення yurakrav »

Коротенький звітик по риболовлі (напарник прокинеться і напише детальніше з фотками). Отже: з п*ятниці (21 год) до неділі сиділи на даному ставку. В результаті - напарник (Саша - General) поплив за спомбом (після другого кидка) і зі словами "ну його на ...., ці водні процедури - на закидай" я - на першому кидку зложив спод (Брет Фіш 5,5 лб), прийшлось сипать бойли пачками - коброй, (в суботу на авто зганяв у місто і позичів у Саши (Вдала рибалка) його полуспод для шарів (Брет Фіш Аір Мед Карп - обломаний на 40 см 3,5 лб) і пару шарів все-таки у ставок закинули (правда далі чим на 50-60 м вони не летіли, бо не хотілося ще цю палку скласти), але результат все-таки порадував: 9-КА та 10-КА - в заліку...
Пс 9-ка - річвод червяк (Грушвиця форевер), 10-ка тандем солодка сливка.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

yurakrav писав:Коротенький звітик по риболовлі (напарник прокинеться і напише детальніше з фотками).
Напарник впав у зимову спячку? Фото в студію!
yurakrav
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 09 серпня 2010, 09:35
Телефон: 0679005431
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення yurakrav »

напарник звалив у відрядження - повернеться - відзвітується
General
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 06 травня 2011, 11:02
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення General »

Доповню написане вище.
Виїхати з Рівного змогли близько 20-30 в пятницю. Юрину реношку запакували так, що я сидів майже у вікні з пасажирського місця тримаючи всю дорогу палки (після абгрейда палаткою місця на снасті невистачає вже, а скоро змагання - хер його знає куда будем все те рибальське барахло пакувати). Отож те \ що планували по дорозі - мяко кажучи невийшло. По-перше, поки розвернули свій табір то вже темнота, а тут щей снасті незібрані. Вибрали місце навпроти острова (там звідки завжди нічкою лунають звуки відпочинку). Намагалися кидати палки прямо, щоб наранок не довелося годинами розмотувати свої та напарника вудки, благо прожектор сторожів гарно світить. Отож за два тижні простою (немав змоги порибачити два тижні), я всю ніч чаклую в свіженькій розкладушці (Юра постарався). І тут пік .... пік..., я вже зрадів - нарешті думаю. Але як в більшості випадків це пік-пік (зоооовсім поодиноке пік) так і ні дочого непризвело, хоча такі (навіть не протяжки) були доволі часто. Десь о 2-00 (мій напарник бачив десятий сон) я подумав, що незакормились той нічого немаємо і з надією на світанок заснув. О 4 годині почали швиденько ліпити шари та готувапи прикормочну суміш з різного пелетцу (навіть нескажу якого так як це був залишок з позаминулої та ще старіших рибалок) + бойли + варений горох (в невеликій кількості). До спода підійшов я і......нема спомба, йо-ма-йо а так зранку хотілось порибачити. Ну щож хвилі нема - хто його знає коли прибє до берега, а шари ще невисохли, вирішив пливсти. Чуть не здох... Так як я свої сили залишив у воді, то до спода підійшов Юра. І ......йопн-п..... - нема спода. Що робити? Ну сдими кобримося, ще кобримося (частенько так). Тим часом обід настав - напарник в місто по справам відїхав, заоодно від Саші (окрема подяка) привіз напівспода-напід робочу полку (колись зломаний бретфіш вкорочений). От все що залишилось з прикормки- у воду. Та кидали обережно,щоб щей цього прута нескласти - як наслідок прикормочне пятно вийшло десь 60м від берега (на око). І ось чудо пі-пі-пі-пі, коротше паравоз, підсік - є , трохи попрацював і З Юриною допомогою (спскався з підсаком з обриву у воду) красень 9,00кг у підсаку а згодом він же випробував новий мат, з якого був відпущений під чесне слово (яке він згодом по-чоловічому дотримав) привести старшого. Поки мій товариш відлучився на водні процедури, на його палці пі......пі, я підсікаю і нещастить (через метрів 10-15 сход). Чекаємо періодично кобримося. Нічкою близбко години під час сну пі....пі, думав сниться, а в мене паравозить без зупинки. Поки добіг (ато спросоння та з .. слабо видно куди бігти) то згубив бейса з фонариком, підсікаю і відчуваю силу на тому кінці. Юра з просоння у воду неполіз (гарно святкували мого рекорда) - і за метра 1,5-2 від підсака халепа - рветься навпіл поводок (при чому посередині нитки). Розчарувавшись ми пішли досипати. Наранок кобримося і чекаємо. Десь о 8-9 годині пі...-пі в мого напарника ( тепер вже я працював за підсаком) і велетень на 10,0кг на маті. Подальша його доля вирішена і знову чекаємо на карпа. Були поодинокі протяжки, але не більше. В час ми зібралися і поїхали по домам. На що клювало - мій напарник написав постом вище.
Ось так я і розжився на свій "БІГ ФІШ". Поки на наших водоймах Рівненщини це мій рекорд.
Зображення
Зображення
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення nazrik »

Зображення
Красава)))))
Тепер і ви знаєте як повідки по середині рвуться))))
Рибак
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення nazrik »

Відчуття мабуть були типу
Зображення
Рибак
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей