Гориньгрод

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
карп
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 25 квітня 2010, 11:54
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення карп »

Вітаю з гарним виєздом класні фото
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Яка ціна рибалки в цьому році?
Жизнь надо нюхать, а не читать пресс-релизы «парфюмеров» по поводу её запаха.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення DerSieger »

прибув в неділю після обіду, погода паршива, сильний вітер. після півночі мав один пік. до 3-ї грали в дурня [off]понавішував швагру і його куму дураків...[/off]. десь в 6 ранку розбудив _magic похвалитись спійманою сімкою. виліз з машини - холодрига, дощ, вітер - так стало впадло перезакидуватись... заліз далі спати. через годину yurakrav взяв шістку.
ще трохи потинявся і почав збиратись, треба було їхать в гості. не люблю таку погоду...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення _magic »

Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Хоч і проходило он-лайн висвітлювання подій, але вирішив накатати звітик.
П'ятниця.
Виїзд з Рівного на повністю завантажениму авто. Вже на підїзді до с. Котів, помічаємо з Кузьмою хмару...ні то була не хмара - повністю закрите небо попереду чимось чорним. І тут розпочалася швидка їзда по всім зайомій дорозі - хто швидше, ми чи хмара. Першими були ми, але невстигли поставити палатку, довелося годину перечекати зливу. Далі швидке переміщення з машини в палатку. Дощ-закидання кума-дощ менший-закидаюсь я. Вже коли майже не було дощу, вирішили закормитися. Вже майже сіро на дворі та приїзжає Николай. Ми ще колдуємо над палками, а Коля тільки починає приготування для закидання та годування.
Далі була вечеря, смішні історії та прийшов сон.
Субота.
На 06:00 заведений будильник. Близько 06:30 в мене паровоз, але за декілька секунд короп сходить. Нажаль...Але чуємо з кумом знайомі звуки з Коліного боку - Ігорка підсікає та виймає карася :shock: який клюнув на два бойли від Динаміту. Вирішили розбудити Колю, щоб займався своїм карасем. Готуємо повідки для перекидання...
09:00 стоїмо поблизу мангалу, травимо байки та передвкушаємо поїдання стейків. Чую шалений трескіт з боку род-пода Кузьми. Секунда та Ігор вже виважує красеня. Була попередня домовленість про розпивання шаніка після першого карпа. Короп на березі, розкорковується пляшка і писк сигналки в мене - ще один короп на березі.
Аналізуємо ситуацію - короп ведеться на жовті "шляпки". Перекидаємося, снідаємо та вже об 11:30 Ігора гукає Коля - знову клювання на палку де замокший сигналізатор - трескіт - підсікання та виважування. Десь близько полудня в мене незасікання...схід.
По обіді приїздить наш товариш - Балтіка з сином. Споглядаємо на його обновочку від Traper - величезна палатка. Розповідаємо йому, що як куди та для чого. Але короп мовчить. Ближче до вечора побачили як посеред водойми короп ставав на хвіст. Знову вечеряємо та шалене клювання в Балтіки, недовго тривала боротьба - схід. На цій сумній ноті вкладаємося по наметам...
Неділя.
Знову будильник на 06:00. Просипаюсь та очікую на паровоз...06:36 - пищить - вилітаю - у водичці прохолодно, але адреналін все перекриває. Єєєє, в підсаці. На секретну зброю, вже радує. Але чому мовчить друга палка з такою наживкою? Не проходить і 20хв. та на неї клювання! Підсікаю - незасікся... :x
Близько 09:00 знову чекаємо...Знову писк на "секретну" - виважування - підсак - на березі.
11:00 знову спрацьовує секретна комбінація та короп на березі. Та близько 13:00 Кузьма бере красеня на 8,8кг.
Вже по обіді приїздить Віктор, за ним прибувають "СаЮр", потім приїздять ще мої знайомі. І вже 24 карпових прута у воді. Ввечері та вночі жодного клювання.
Понеділок.
Будильник, ну як завжди на 06:00
Проснувся, валяюся...чую Ігоря пейджер показує спрацювання 2ої палки. Ну, думаю, Кузьма щось налаштовує...проходить декілька хвилин і з'являється Кузьма з словами: - Пішли рибу важити!
Прикол! Зважуємо та чуємо якусь біганину в СаЮр_ів - підходимо та Юра бере в підсак красеня.
Ось і вся розповідь. Дуже радує те що короп гарно відгукується на бойли. Причому його смаки мало змінилися з минулого року ;)
ПиСи
Маю бажання випробувати прикормочний корабель в цю п'ятницю. Можливо і до неділі...все залежитиме від погоди, хочу з сімєю поїхати.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Завтра запланована експедиція на водойму(Кузьма, Ваня Ягдташ, Шалун)!Сподіваюсь, що Скольмакси теж підтягнуться ;)
Вирушаємо після обіду...погодка правда хоче нас полякати, але ми не злякливих.
До зустрічі на водоймі, братушки ;)
a-platon
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 14 квітня 2010, 21:43
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення a-platon »

А спінінгістів приймаєте? ;)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

a-platon писав:А спінінгістів приймаєте? ;)
Ну звичайно, Андрюха! Весела компанія завжди вітається!
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Маю також їхати! Але дивлячись на погоду аж страшно - хоча має бути весело!!! Є надія що після обіда ця вся кака закінчиться!!!
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення nazrik »

Ви хлопці екстремали :D :D :D
ХАЙ РВЕ )))
Рибак
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

то як пройшла рибалка ?чому ніхто не ділиться :?:
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Приїхали в пятницю на водойму.У складі Іван, Кузьма, Шалун.
Відразу постало питання з вибором місця лову. В нас було три варіанти:
1. Міляк, праворуч острова
2. "Грушка", ліворуч острова
3. Та постійне місце лову впродовж трьох тижнів - навпроти острова.
Вибрали варіант №3. Як виявилося в неділю - хибний.
Отже, по прибуттю - швидке встановлення маркера у звичне місце. Далі запуск кораблика з прикормкою. В прикормці бойли та діпований пєлетс. Закидання.
За декілька годин приїзд на водойму "Скольмаксів", але залишається на риболовлю тільки Максимус. Закорм його місця лову бойлами за допомогою кораблика. Та на короповій рибалці Юра вирішив поганяти окунів і взяв красеня на грам 300, майже з першого десятку закиданнь.
Відразу хочу зауважити, що на ніч всі прути були завезені з допомогою кораблика + ретельно закормлені.
Вечеря. Та ночівля. О 01:00 в Максимуса незрозуміле клювання, а в мене десь о 07:00 щось теж з непонятого. Отже, 12год. минуло, а ми без коропа. Сумно.
Знову підгодовування та завезення. До обіду знову - 0!
Ваня, не витримав та вирішив зловити окуня більшого ніж Юрин. Результат не забарився.
Зображення
Поки хлопці насолоджувалися ловлею окуня, я оформлював фотосесію з палаткою Максимуса. Витримала вона і суботній вітерець і недільний шквальний вітер.
Зображення
Ще і влаштував фотосесію новому род-поду Скольмаксів
Зображення

Вже і смачна вечеря на підході,
Зображення
а в нас глухо як в танку...Поки вечеряли, Кузьма та я вирішили трішки змінити тактику.
Я завожу дві оснастки, ну майже під грушку. Кузьма одного прута завозить на міляк.
Зранку просипаємося з Кузьмою від писку Юриного сигналізатора...Виважування та короп на 4,4кг. у Юри в заліку.
До обіду неділі не побачивши жодного клювання - згорнулися та помчали в Рівне...
Отакий от виїзд...майже безрезультатний.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Гориньгрод

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Перепрошую за стиль письма - на монітор не дивлюсь!!! :D
Отож - в звязку з тим,що поїздка на Прилбичі накрилась мідним тазом - я вирішив приєднатися до хлопців в Гориньграді!!! Вже перед виїздом на водойму я трохи засмутився через те,що вони обрали місце не біля груши,бо дуже мені вже там подобається!!! Але нічого. Прибувши на водойму ставимо палатку , збираємо патики і вперед. До речі сів на місце,на якому завше сижу - чомусь воно мені постійно залишається! :D Кормився я бойлами від Тандем бейтс Монстер краб 6 кг і пелетс того ж запаху - 4 кг + зарання запарену коноплю. Все годування так як і завоз оснасток проводилось корабликом - прикольна штука,коли хочеться і відпочити і рибу половити. В якості робочих бойлів використовував: Тандем Монстер Краб і Полуниця ,а також Персик від Сензора + завжди ставив жовту шапочку Ананас від Солар. Загалом було прведено 4 закорми - 1 в пятницю ввечері і 3 в суботу. Так як я думав залишатися до понеділка,то ця кормова програма мала дати,на мою думку, непоганий результат саме на третю добу - це звязано з специфікою водойми,а саме великою кількістю води в водоймі. :D
Пятниця: установка табору - завоз оснасток - зборка спіннінга і вперед. В якості спіннінга використовував комель від БратФіш і кінчик Мікроджиж від Еліт Альянс. Приманка - дюймовий твістер кислотного кольору(в звязку з дуже мутною водою) і головка 5грам. Роблю перші заброси і ось десь на 10 удар - тягну - кінчик гнеться як дурний - думаю - оце дісно мікроджиг ,що на піпісєчних Гориньградських окунях так відпрацьовує,але ні бачу рибу,а там дійсно заліковий окунь грам на 300!!! Вже задоволений виїздом - хоч на окунях відрвусь. Далі зловив ще пару стандартних і розпочав готуватись до ночі. Повечеряли і сіли наминати зернята. І ось біля 1-ї ночі пік, далі ще пару штук - покльовка - підсікаю - пусто. Вимотавши жилку бачу,що покльовка відбулась на полуницю від Тандема. Скоріш за все це була карасяча покльвка,а він там як відомо пристойних розмірів і полюбляє солодкі смаки. Далі в люлю. Завів будильник на 5-30 з надією на те,що встану поспінінгую,але вранці проснувся і зрозумів,що не такий я вже і спіннінгіст,щоб в дощ лазити по берегу і далі спати в очікуванні 6-00 ранку,коли зазвичай тут відбуваються покльовки. Але не тут то було.
Субота: близько десятої ранку роблю завоз оснасток з прикормкою на ту ж точку лову і продовжую насолоджуватись природою і пивом. Тиша!!! Близько 15-00 знову завоз і тиша!!! І ось уже о 21-00 нічний завоз оснасток з прикормкою на точку і довгоочікувана вечеря!!! На протязі дня потрохи ловили окунців,які були ввечері успішно засмаженні на мангалі з стейками. Ух, які ж вони смачнючі. Шкода тільки ,що Іван побив мій рекорд по окуню,зловивши ще більшого красеня... :evil: Влягаюся спати! Вранці мав приїхати мій товариш на карася. О 4-ій нема, о 5-ій нема,о 6-ій нема - думаю не приїхав і відхожу до сильного ранкового сну. Як виявилося він вже давно тишком-нишком закинувся і сидить не в межах зору. І ось паровоз - нарешті - зриваюсь підсікаю - є !!! Пару хвилин виважування і Гориньградський карпуша вже на маті!!! Фотосесія і відпускання!!!
Зображення
Програма мінімум виконана.
Хочеу сказати,що перед поїздкою обіцяв собі,ящо до неділі не зловлю риби,то залишусь до понеділка(ніч з неділі на понеділок малаб бути дуже продуктивною),але риба є , погода жахлива(холодний пронизливий північний вітер), машина щоб дістатись до Рівного є - виходу немає - треба їхати додому.
Відпочив чудово - окуня зловив, карпа зловив, стейків поїв,новий род-под випробував(про нього детальніше в відповідній гілці) , що ще хотіти. Вирушаємо додому - холодне пиво в Котові - і гайда на Рівне. От такий виїзд на рибалку!!!
Зображення
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Гориньград

Непрочитане повідомлення nazrik »

Всім Доброго ранку.Також Вітаю всіх форумчан та однодумців з Днем рибака.Ну що почну. Ах забув, попереджаю коли був маленьким, я не черпав оте про що ви подумали черпаком, я ложкою їв :D :D :D
Почалося все з того що припав вибір куди податися.Були пропозиції від Вови на Басік, але ні все ж таки я вирішив що поїдемо в Гориньград.Забравши друга, ми мали виїжати, як тут дзвінок від кума....довга розмова....і він дізнається про риболовлю і репліка :- "ВІЗИМИ МЕНЕ Я ТЕБЕ ПРОШУ", як тут відмовиш куму, дай ще при тій умові що він пообіцяв жінці нічого не пити, думаю супер.(Да не тут то було :lol: ). Отже прибули ми на ставок близько 5 години вечора, сонце збриралося відпочивати, а в нас роботи непочатий край.Сів я навпроти острова, хлопаки побокам.Розклавши родпода та склавши всі палки, я їх відклав всторонку і вирішив що потрібно замаркеритися,маркер був закліпсований на 80м-1.30см,думаю мало, кидок вліво та право - мало, далі ще трохи пожбурлякав та найшов перепад, глубинка якого була 1.60, от я і вирішив там ловити. Далі почав замішувати прикормку(1кг коноплі + 1кг пелетсу полуничного та 2кг сипучки Профі здається конопляна та з макухою).Наліпив шарів , відпочивати не було коли, і в бій...почав кормитися.Закормивщися я вже стомився так що капець, а ще зліва прийди зав'яжи.....зправа прийди кинь,подивися, то те то се, і мовчки мусив кидати своє і допомагати пацанам.Отже прийшов час насаджувати бойли на поводкі та закидати робочі патики.Начіпивши все, та опустивши його у смачні желєшкі і почав закидати.Магнуми летіли на початок закормочного п'ятна а Дефендери на його кінець, ну я собі так вирішив.Зробивши це все я сів трішки відпочити.Поскладавши всі речі, сіли вечеряти так як все це діло у мене одного зайняло десь 3години.Погодні умови були так собі але нас це не лякало, вітер та дощ, грім та блискавки.Ми були в очікуванні.За цілу ніч були поодинокі пікі, серце в п'яткі але паравоза не було.Отож 6 ранку - фанарь, бачу всі починають перезакідатися, я терплю та чекаю....7 ранку я починаю діставати патикі, перша палка,друга палка, третя і тут саме цікаве - вимикаю бейт ранер підсічка іііііі...........я відчуваю що на тому кінці щось крупненьке, я ще не розумію як, починаю кликати Рому,щоб брав підсака та валив у воду, а він каже холодно не полізу, притягуючи його до брега , скажу так, він майже не чинив опору, гарненько прийшов до берега та Ромчик його легенько у підхвата і вуаля перша риба, так як ваги не було, а розміри більші трьох кілограмових ніж я ловив у Обарові, беремо похибку, і з загальним ріщення кажемо що це 4кг зєркалочка.Фото на згадку та у рідну стихію, ще показали сонному Куму який спав у машині і тоді у водичку.Знову закинувся.Очікування...годинник показую 11.00, паравоз.....підсіканяя НЕМА, обідно, притягую до берега - картина рєпіна "Нема гачка"....бл....) Почепив перекину.Жду....на годиннку 12.30 паравоз. Підсікання єєєє, виважування опір чинить все гаразд, кайфую від виважуваня, 5метрів до берега, вже показався все гуд, Рома з підсаком, тільки луп НЕМА, і знову знайома картина, гачок обривався в самому вушку , сам поводок з пильніком на кліпсі є.Я вже злий, що це робиться.Ромчик вилазить з води у каже що розміри його були більші ніж попереднього.Вяжу нові поводкі але за тієюж схемою іншого матеріалу.Ну думаю нічого, своє ще зловлю. Приблизно 14.00 паравоз на дальню, підсічка - виважування - кайф і така сама зєркалочка у підхваті.Супер емоції, задоволення від того що щось змінилося, що нормально діє прикормка. Фото і на родіну.
Хух стомився писати :)
Отже обід, сіли перекусити.Хлопаки перекидуватися, я щось теж тинявся і тут третя палка паравозом це назвати не можна це був ПАРАВОЗІЩЄ, я туди -підсік, Рома каже дай я, а я відчуваю що там щось таке що капець, кажу нє ромчік буду я тягнути.Кайфа повні штани, ногі трусяться, руки болять, шпуля з тріском валить я дурна, почав притримувати рукою, нефіга валить, ну з горем пополам, я почав його притягувати до берега, Рома вже по пояс у воді, зачепив він мені лише 4 палку яка теж валила як дурна, виважування і ще раз виважування, не знаю скільки часу але довго, бачу порося пливе всі в шоці, я у тому числі, кричу ромі не спіши з підхватом дай трошки припідніму на верх, бо ще злякається як піде то то буде вже все з кінцями, підподить рома підсака під нього і в той самий момент лопає поводок пополам у монстер прямим смислом слова падає у піскак, в мене німа картина + до того всього ще й чуть грузом у лобєшню не получив.УРААААА....BIG FISH....у нашому активі.Ми в шоці, такого я ще ніколи не ловив.Вийняв гачка з губи, побризкали водою.І пару фото з мамочкою.З боку прийшли мужикі подивилися кажуть 15кг, дай я так його в руки як взяв то піпєц просто, як гиря.Ми її обережно в сумку і у воду. Ну що дядько мій вже на під'їзді, дзвоню кажу так і так, давайте швидше, каже лєчююю, бачу пре з горбака,приїжає з Ігором, зважування і 14кг без пари грам. З тим перепугом ніхто не фоткав вже, і всі разом до води і випускаємо додому.Ігор каже мочили, я кажу НІ, ну ми і засіли, 0.7 пішла на чотири розліва.Посиділи поговорили, розказав трошки про ставок, місця.Десь о 20.00 я знову замісив таку ж суміш прикормки, наліпив шарів та закормився.У вечері Ігор, до нас ще раз приїхав на шпикачки то ми і ще додали, але то ми вже за день рибака бо годинник показав 00.00хв. О 01.00 я ліг спати.Зранку в 05.30 мене розбудив шалений паравоз, і така ситуація що я не знав що то робиться, в кармані пейджер пищить все тріщить, зіскакую з розкладушкі бо спав на дворі і до палок, підсік, відчуваю є, виважування, рома вже у воді, у красень у підхваті, зважування у сумці і 3.800кг, лишень забули сфоткати бо були обоє сонні, і відразу він поплив, я перезакинувся і далі до подушкі.Ще одна покльовка була десь о 09.00 але знову підсікання і витягнувши не було гачка.От таке то буває.Чекали ми що ще щось буде але така переміна погодніх умов і шалена спека завадила цьому.Почали збиратися в 12.30.
В загальному скажу що дуже задоволений риболовлею, дякую всім хто підтримав мене, Колі окреме дякую, що доекіпірував мене катухами і палками.День рибака пройшов теж гарно, все супер. BIG FISH свого я упіймав. ВДАЛОЇ ВСІМ РИБОЛОВЛІ
ХАЙ РВЕ :D :D :D :D :D :D
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Рибак
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Хм... А кажуть там нема риби. Провокатори...
Назар, вітаю з вдалою рибалкою!
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей