Гориньгрод

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Через купу непередбачуваних обставин :evil: попали з дружиною на водойму близько 19:00 в п'ятницю.
Вибір місця був банально простий: - Щоб туалетик був, а не кущі.
Отже під грушку...
Виїзд робив більше дізнавального характеру - виявити проблеми в снастях перед змаганнями! Як виявилося, недаремно...
Отже, закорм - коноплі + крабові бойли. Місце лову вибрав на руслі...але в суботу один прут перекочував ліворуч на дамбу.
Закормлювався поки сонце не сіло. Далі вечеря, пивко та сон.
В 04:00 вийшов з палатки на перекур та побачив, що з маркером якісь неполадки, але вирішення цієї проблеми відклав на ранок.
Зранку підтягую маркер - трабл, кажись трава...фігушки! Вночі кажан заплутався в нитці та втопився.
Перекидання маркеру та палок.
Один прут полетів під дамбу, метрів за 50ть від берегу. І в 15:00 пролунав шалений пііііііііііі...5секунд, беру прут - пусто.
16:00 збір додому.
Навпроти рибацюги впіймали повний садок карасів, 2 коропи(можливо три) та мали 2 обриви.
Отаке!
ПиСи
Якби не "туалєтік", може і на старому місці риби половив. Але відпочили суперово!
perch
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 08 квітня 2011, 08:27
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення perch »

shalun_99 писав:...Навпроти рибацюги впіймали повний садок карасів, 2 коропи(можливо три) та мали 2 обриви....
Доброго дня. Можливо трохи не в тему, але... Підскажіть, будь-ласка, якщо робити ставку на карася, то які вподобання має риба, що пливає в цій водоймі? Мене цікавить наживка, прикормка та метод лову. Наперед дякую за відповідь. :)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Ну так як вони були навпроти...що сказати - не бачив я їхню наживку. Знаю, що ловлять вони карася на снасть типу "метод".
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення _magic »

Просидели сутки под грушей...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Може хтось чув як там зараз з кльовом, чи в когось є телефон сторожів? Наперед дякую.
Жизнь надо нюхать, а не читать пресс-релизы «парфюмеров» по поводу её запаха.
Аватар користувача
istrebitel
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 24 грудня 2011, 15:07
Звідки: г. Ровно
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення istrebitel »

Доброго часу доби всім. Нарешті відіспався і зібрався з думками, тому коротко відпишуся про поїздку у Гориньград 10 -12.05.12р.
Отож після неймовірно довгої тритижневої "протяги", вирішили з другом поїхати на коропа. Здавалося що спека, яка довго сушила рівненщину вже прогріла водойму і вельмишановний пан короп вже віднерестився й спокійно можна їхати і зваблювати його різними видами риб"ячих харчів. За тиждень до поїздки закупились майже всіми видами бойлів, проконсультувались у бувалих карпятників, зібрали спорядження. Ледь не забув! Із самого початку наша "експедиція" носила характер відпочинку ну і за сумісництвом риболовля, та коли дружини відмовились їхати, приорітети різко змінились))
Нарешті дочекавшись жаданого дня поїздки. О 12:00 загрузили усе спорядження у "мерсюка" і на Гориньград. Прибувши на ставок заїхали до охоронника купили дровеняк на шашлик ну і проплатили двуденний "олінклюзів")).
Вибрали місце ми ще через "гугл мапс" вдома! Це місце навпроти острову охорони (зліва залив) й гайда щупати дно маркером. Майже 2 години ми тягали "булаву" по дну у пошуках цікавого місця і єврика!! В метрах 30- ти від берега нащупую яму, скоріше за все русло. Порішали туди й кидати.
Закинулись, закобрились, закораблились(1), ну і почали розбиратися із палатками, зонтами та іншим пробутовим спорядженням. Допоки накривали стіл на легенький фуршет, почув короткий "пік" сигналізатора й ,одразу згадавши слова знайомого карпятника, відреагував підсічкою та на іншому кінці жилки приємної тяжкості не відчув. На берег було витянуто тільки оснастку та напіврозпилений бойл(((. Після данного інциденту було вирішено поставити "бекліди", оскільки дуже буянив товстолоб, і напевне це він чипляв жилку.
День пролетів неймовірно швидко. За байками та запеченою куркою із смаженою картоплею так само швидко пролетіло й пів ночі. Вирішили чергувати по черзі, але я так і не заснув, бо товстолоб неймовірно голосно плюхкав цілу ніч та й видовище було неймовірне, коли в 2-х метрах від берега кидаеться неймовірних розмірів риба.Зранку кемарнув тільки годинку з 4:00 до 5:00.
Отже розпочали новий день з перезабросу, прикорму та неймовірної ухи, яку зварили з зловлених Олегом на поплавчанку окуньців)) Та ще зранку був виявлений факт що карась і карп досі нерестяться! В заливі я бачив як біля берега "терлися" такі спини, що їх власники мали не менше 4-5 кг.!! Заздалегіть зазначу що жодного клювання (окрім 4-х "піків") за день ми не побачили (не почули). Від "нема що робити" ми вже і грали в нарди, і безрезультатно намагалися "скласти" ракетою вудилище Flagman Sensor Carp. Я навіть намудрував якусь космічну оснастку для полювання на товстолоба))
По завершенню дня мене "клемануло" і я вирішив зробити відчайдушний крок. "Дорвавшись" до маркера я почав стукати дно у протилежному за кутом напрямку вліво ближче до центра озера. Таки нащупавши перспективну ділянку з переходом муляки на твердіше дно десь на відстані 90 м від берега вирішили закинутись туди. Закинулись, закобрились, закораблились(1) і під смачнючий шашличок з гарячим чаем провели цей спеконтний і зовсім безрезультатний день. На відміну від попередньої ночі, товстолоб вже не буянив і над озером завмерла приємна тиша, в якій я і "відрубився", поклавши пейджер під голову.
Ну і десь о 5:00 ранку вискочив з палатки почувши "пік" сигналізатора. Підсічка. І знову нуль. Перезакинувши пішов у розвідку на залив, та риба вже не терлася. Напевне відреагувала на скору зміну погоди. Дочекавшись машину, ми зібралися і поїхали з водойми.
Отже за 2 дні було почуто тільки чотири коротеньких "піка". Звичайно можна подумати що риба просто ціпляла плавцями жилку і сигналка спрацьовувала, але... як пояснити той факт що бойл, на який "піщало" я з кожним перезакидом ставив на інше вудилище????.
P.S. Відпочили - супер, але рибалка не порадувала! Брали з собою і фідери на карасика і спінінг. Все марно(( От поплавчанка виручила і на червячка спокусилося кілька окуньців, завдяки яким без юшки ми не залишились))
- (1) - кораблиться - закормлюватися короповим корабликом.

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Маю намір вибратися в Гориньгрод наприкінці травня. Можна поїхати гуртом. Буде цікавіше і як показує статистика за попередні роки - результативніше!
Аватар користувача
istrebitel
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 24 грудня 2011, 15:07
Звідки: г. Ровно
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення istrebitel »

shalun_99 писав:Маю намір вибратися в Гориньгрод наприкінці травня. Можна поїхати гуртом. Буде цікавіше і як показує статистика за попередні роки - результативніше!
Я тільки "за")))
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення николай »

shalun_99 писав:Маю намір вибратися в Гориньгрод наприкінці травня. Можна поїхати гуртом. Буде цікавіше і як показує статистика за попередні роки - результативніше!
off topic дай знати заздалегідь,на які числа.... :mrgreen:
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

николай писав:
shalun_99 писав:Маю намір вибратися в Гориньгрод наприкінці травня. Можна поїхати гуртом. Буде цікавіше і як показує статистика за попередні роки - результативніше!
off topic дай знати заздалегідь,на які числа.... :mrgreen:
Попередньо - 1-3 червня. Думаю, що вже до цього часу короп відійде від нересту та покаже свою міць при клюванні ;)
Аватар користувача
istrebitel
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 24 грудня 2011, 15:07
Звідки: г. Ровно
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення istrebitel »

А давай лучше 8-10, что б наверочку??!! Ато ещё одной "холостой" поездки я не переживу :lol: :lol: :lol: !!!
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Хто бажає порибалити 1-3 червня в Гориньгроді - відпишіться в ПП. Спробую домовитись про супер-пільгову ціну!
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення DerSieger »

в понеділок теж вихідний. можна на 3 дні завіснути...
мабуть поїду теж...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

DerSieger писав:в понеділок теж вихідний. можна на 3 дні завіснути...
мабуть поїду теж...
Ти з сім'єю поїдеш? Можна все закинути в одну машину, а в іншу дітей та жінок. Що скажеш?
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення DerSieger »

можна. але я ще не впевнений на 100% шо поїду.
дам знати.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей