Зелений гай

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Зелений гай

Непрочитане повідомлення roony »

Розвідав для себе новий став в селі Зелений гай. Це як на Дубно, поворот на Варковичі. Повертаєш з траси наліво, проїжджаєш метрів триста і звертаєш на польову дорогу - метрів 600 і став. Водойма не велика ні мала, триста в довжину, сто в ширину. Посередині острівець. Ближче до протилежного берега багато заростей. Але місця є. Коштує 50 гривень. Зі слів сторожів риба карась і карп до 3 кг. Був два раза. Погодні умови були не надто сприятливі але карась клював. І бачив як виверталось щось велике. Найкращий кльов карася був в корчах. Примудрився ловити пікером - кидав метрів десять від берега в проміжок між двома корчами. І в принципі ні обривів ні зацепів не було. Розмір рип різний від долоні і більший. Я своїх зловив на опариша, а кум своїх на кукурудзу. Риба явно була не голодна - було багато одиночних сіпань, видно зацікавилась опаришем а їсти його не захотіла. Розтин також показав порожні шлунки. Але були три покльовки дуже сильні такі що пікера аж до вони розвернуло. Але годівниця на пікері легка, гачок маленькій тому не засіклося. Ще є білий лебідь. Сторожа кажуть є прикмета: якщо він на воді кльов буде, а якщо на березі то вибачайте.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Зелений гай

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Дякую за те , що відкриваєте нові місця для рибалки! Так як, якщо туди поіду, буде ще темно і спитати буде нівкого,то хочу уточнити дорогу.Доізджаю я по трасі до заправки в Варковичах,повертаю наліво і метрів через 300 маю повернути на польову дорогу,- вправо чи вліво? Ну а далі ,як я зрозумів ,цією дорогою ,600м. до ставка. Ставок, як в Гільче,в корчах,чи вони місцями,чи можливі дальні закидання фідера? І що з наживок краще брати з собою,до чого там карась привченний? Щиро дякую за відповідь !
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Зелений гай

Непрочитане повідомлення roony »

Як з дубенської траси буде поворот на Варковичі, то по лівій стороні буде видно в полі дерева. Це і є ставок. До нього два під'їзди. Перший через село Зелений гай (там буде поворот на ліво між хатами), але вкінці буде погана ділянка. В темноті той поворот можна і проскочити (я їхав вдень і не помітив). Друга - доїхати до зупинки (там ще два кабаки будуть) і за нею знову таки на ліво з дубеньскої траси. Потім знову на ліво на дорогу до ставу. Дорога там скоріше не польова, а лугова. Але проїзд нормальний. Цю дорогу легко помітити бо з права від неї тягнуться насадження картоплі, кукурудзи. А з ліва (метрів 50) буде канава.
В Гільчі не ловив, тому важко порівняти. Корчи ближче до середини де острів. Але заброс метрів 30-40 можливий, якщо є така потрба. Два заливи які утворились по два боки острова більш зарослі і корчами і травою. Але є ділянки кидав пікером і навіть фідером. Не знаю що б було з того якби на фідер взяло щось пристойне - бо до найближчого корча рибі два метри. У мене справно працював опариш. Два. На п'ять штук зловив самого великого. Були клювання і на хробака. І на кукурузку, і на полуничний пінопласт. Але повторюся не реалізував і жодного самозасікання.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Зелений гай

Непрочитане повідомлення stal1n »

Фотографій водойми часом ні в кого немає?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Massik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Зелений гай

Непрочитане повідомлення Massik »

Заїжджали туди минулого року у червні - ставок був сильно приспущений, як цього року - не знаю.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Зелений гай

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Massik писав:Заїжджали туди минулого року у червні - ставок був сильно приспущений, як цього року - не знаю.
Які люди завітали??? :co_ol:
Аватар користувача
Massik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Зелений гай

Непрочитане повідомлення Massik »

shalun_99 писав:
Massik писав:Заїжджали туди минулого року у червні - ставок був сильно приспущений, як цього року - не знаю.
Які люди завітали??? :co_ol:
Чукча читатель, а не писатель :mi_ga_et:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей