Кустин

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Кустин

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Вчера был в Ходосах на Горыни. Приехал один дядька побросать спининг. Рассказывал, что в субботу в Кустыне наловил с десяток неплохих карасей. Это там же, где Забороль, только слева от трассы. Пока там ловить не разрешают, но тот дядька - местный, его не гонят. Говорит, что в этом году планируется продавать билеты на любительсуий лов. По 50 грн.
Самое интересное в том, что осенью его приспускали. И на выходе со става, в речушке народ разными подсаками и пауками усиленно ловил рыбу. Один местный наловил около 300кг. белого амура. Пришлось покупать морозильную камеру. (Тяга нашего народу к халяве беспредельная).
Сам видел, как в речушке на входе в этот став был целый ажиотаж. А вот мне интересно, какая рыбалка по 50грн. после спуска става будет!
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

Кустин супер! Може б кому іншому і не розповідав (тримав би в таємниці кльові місця) але форумчанам гріх не розказати про цю водойму :!: Були в цю неділю 4 травня. Став для риболовлі відкрили минулого тижня. Вартість 35 гривень, але це поки - сторож розповів, що збираються ціну підвищити.
Приїхали рано купили квиток, сторож сказав, що сьогодні має бути гарний кльов - він показав на палатку трохи в далині на березі і розповів, що чувак який в ній ночував зловив великих коропів. Ми зпитали, як звать? Володя, західкамінь, може знаєте? - були слова сторожа.
Ну здраствуй Шалун! Володя теж нам зрадів, показав карпів які плескались в садку і запросив рибалити поруч. Виявляється він в Кустині в авторитеті, бо має річний квиток члена тамтешнього клубу. Ще не обсохли сльози радощів від несподіваної зустрічі, як взялись за замішування прикормки, розкладання фідерів. Ну а далі понеслась! З початку не клювало, але прикормка спрацювала і карасі пошли!!! Карась не надто крупний але заліковий. Набили ми по десятилітровому відру, хоча могло бути і більше - такої кількості сходів не пам'ятаю на жодній риболовлі. 8O Ловив на опариша, але клювало і на хробака, і на різні комбінації. От що значить відсутність преса з боку риболовів. Ну не враховуючи Шалуна :) Вовка на тижні спеціально приїздив і пригощав коропів горохом і пєлетсом. Ну і вдячні карпи відгукнулись здається трійко штук за п'ять кіло. Про це Володя, думаю, напише сам, бо я сидів спиною і про те, що боротьба була напружена здогадувався лише по тупоту, метушні і крикам.
Вже коли вертались по берегу рибалки питали як ловилось? Дехто макаючи гачки з самого ранку зловив з десяток карасів.
Востаннє редагувалось 05 травня 2008, 10:54 користувачем roony, всього редагувалось 1 раз.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Став знаходиться 10-12км. від Рівного. Дорога на Костопіль, перед Заборолем - ліворуч.
Проводилося годування та тренування з 30-го квітня.
У водоймі знаходиться велика к-ть карася(з долоньку),коропа(1-5кг),а також є товстолоб та білий амур.
Риболовля платна - 35грн. В найближчому майбутньому дійсно буде білет дорожчати.

Приїхали на став 03.05.2008 орієнтовно о 15:30.
Перший коропець проклюнувся в 16:17(3кг.),а потім штіль. Хоча ні, було ще два сходи на бойли.
23:40-Крик кума мене сонного вигнав з палатки і був пійманний коропець на 1кг. Далі теплий чайок та рибацюгівські історії до 01:35 і сигналізатор нас покликав до родпода і карпуша на 3кг лягає в підсачик. І тішина...тільки храп кума доповнював квакання жабів до самого ранку. Ранок...який кайф, нарешті все повинно прокинутися і короп і кум і сторож і рибацюги. Я вже почав сумувати за людськими голосами(жабячи концерти вже набридли) коли о 04:45 з'являється оригінальна двійка рибацюг(бабулька та дідюлька)які приїхали ловити коропа - вони приїхали з таким настройом на цю рибалку, що я злякався(биті рибацюги).
А сигналізатори мовчать, заново перекидую "палки" в цей раз на міляк. І ранок - спокійний, тихий ранок.
Я вже думав лягти подрімати і кого я бачу... ура, братушки-форумчани,ура... знайомі обличчя.
"Roony"та"Massik" ідуть щасливі з своїми фідерами та настроєм показати карасю як треба на нього клювати. Декілька слів з однофорумчанами і знову тиша...
Тиша в мене, але не в хлопців - мій кум та однофорумчани тягають карася і отримують неабияке задоволення.
О 09:00 починається: сигналізатор та бейтранер кажуть, що тут є риб "большой", всі мої старання не зачепити інші снасті ідуть на нівець, але коропця ми взяли 5,450кг. Як виявилося їм сподобалися мої бойли і до 13:00 ми взяли ще два по 5кг., та дзеркального на 500гр.
Відпочили - супер.
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 07 травня 2008, 10:25 користувачем shalun_99, всього редагувалось 4 разів.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ANDROID »

08.05.2008 приехали с батей и братом в 10 часов вечера и стали на дамбе. Пройшло буквально 10 минут и пришли сторожа и сказали что ловить рыбу с дамбы нельзя. Показали нам место куда можно поехать, а именно возле мыса.Мы сначала хотели поехать правее от мыса но там островок и на нем нельзя ловить, сторожа сказали что это места для VIP персон. Нам сказали что в будни ловить ночью с 22:00 до 04:00 нельзя, но по выходным можно только платить надо 15 грн. с человека. Мы не стали ночью ловить и легли спать, потому что водоем невидели, везде кусты! Проснулись в 05:00 и начали прикармливать и ловить. На том островку где нам не разрешили ловить все кишело от рыбаков, а нам сказали мол "забыли поставить табличку запрещено ловить, а сейчас уже не прогнать их!!!!". Стал я ловить в 5-ти матрах от берега и в 6:37 я увидел поклёвку. Подсекнул и на крючке первый рыб(сначал думал большой карась, а как ближе подтянул оказалось карп грам на 700). Потом поймали в кустах возле берега шт.15 карасиков и все. Батя сидел с сигнализаторами на карпа и полный 0. У нас на дальние забросы тоже ни одной поклевки. В 15 часов плюнули и собрались ехать домой. Местные рассказали что во вторник спустили воду на 60см. , а в понедельник - вторник на нашем месте люди набивали садки карпами и карасем.
Yevgen
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 28 квітня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

ВІДТКИВ СВІЙ РИБАЦЬКИЙ СЕЗОН!

Непрочитане повідомлення Yevgen »

:D Не знаю з чого почати!?!?! :D
тільки приїхав з рибалки був 10 травня в Кустині.
Дуже хороший настрій! Відкрив свій рибацький сезон!
Приїхали десь в 7:30 місця вже не було!!! я запитував в "сусіда" - рибака, то він приїхав в 5:20 і місце хороше зайняв. Я ж змушений був лізти в грязь (берег дуже поганий).
Перший раз в свому житті спробував ловити на фідер (купив в пятницю удилище для фідерної ловлі). ДУЖЕ задоволений!!! :D :D :D
піймав 2 карпика: перший- 770гр. , другий-900гр. та 1,5 кг карасів (таких на долоню і більше)
Було три сходи: перший як для мене гігант більше 5кг. (я не міг його й на 1 метр підтягнути, чуть послабив фрікціон то він так рванув добре хоть пальці не поломав :lol: ) другий і третій: зірвались, менші до 3 кг мабуть погано підсік :x
:!: Ловив на червяка :!:

shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Всім привіт!
Їздили з ночівлею 08.05-09.05.
Поки робили першу ходку з речами до ставу, рибацюги бігли до своїх машин(через несприятливі погодні умови).
Розкинувши снасті, я побачив покльовку першого карпуши(1кг.), а за годину майже одночасно два "паравоза" - один на 3кг. і другий на 4кг(кум тягнув).
Гарненько повечеряли і у кума карпуша проситься у підсак... і на всю ніч тішина, окрім підтяжечки у сусіда.
Ранок,гаряча кава і холод...
І дежавю - Massik та Roony знову крокують до нас, обійми вітання і знову робота...
Що я далі тільки не кидав як не прикормлював - нуль, повний нуль.
Але після обіду я всетаки підібрав потрібний ключик і взяв ще одного карпушу на 1кг.
Відпочили супер!!!
P.S. Є домовленість з власником ставу про проведення якогось цікавого дійства з 23-25 травня,якщо в кого є ідеї - пропонуйте,обумовим і реалізуємо...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

aleksey_gregul писав: Вот это по-нашенскому!
Человек приехал, заплатил денюжек столько, сколько потребовали. И ему тут же, резкий перепад водяного столба! На выходные! Это как руки за спину, в наручники! Зато ради СВЯТОГО ЖЕ! Ремонт, так сказать! А что ловиться при этом будет просто никудышне, так вроде и не знают.
Очень напоминает, когда из горячего крана бежит холодная вода а плату берут, как за горячую.
Їздили мої знайомі і в суботу і в неділю - риби наловили стільки, що і родичам роздавали :lol: .
Кльов ніхто не відміняв :!: :!: :!:
Є велика небезпека підтоплення села, тому і воду приспустили :idea:
Аватар користувача
OlaF
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення OlaF »

У неділю,я з товаришами,приїхали на став десь о 5-30.Людей, по березі навколо ставка,як на Великдень навколо церкви! :D :D Тобто,місця щоб розташуватись втрьох разом вже небуло :(. По одинці, можливо б, десь і прилаштувались , але хотілось разом.Розмірковуючи ,що робить далі,ми пробули на ставку з хвилин сорок,і поїхали шукати щастя в інше місце. За цей час ми побачили тільки одного спійманого карася.
P.S. А чому нема звітів про "фантастичні" улови в неділю :wink: :?:
Невже серед такої кількості рибалок,на Кустинському ставку, небуло жодного форумчанина??
P.P.S. А зниження рівня води на вихідні ,на наших ставках, нормальна практика :(.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Местный рассказал когда я был что эту дамбу собераются ремонтировать 3 года подряд! А клевало только у тех людей которые ловили на русле , потому как после спуска води вся рыба там сидит! Нам еще рассказали что хазяин решил стать на рога с селянами и приехал к ним в село с стволом. Когда начали с ним общатся то дошло до того что один селянин влупил эго так что хазяин в одну сторону, а ствол в другую! Все в селе против него, говорят что он гнилой человек. А насчет акции то делают там такую фишку. Метят 3 карпа. Золотой, серебряной и бронзовой меткой. Кто поймает золотого 1500 грн., серебряного 1000 и бронзового 500. Еще будет проводится турнир по ловле карпа.
P.S.Когда я уежжал то ко мне подошел местный дедок и сказал что до того как выняли доски он на моем месте поймал 6 карпов, ведро карасей и толстолоба. Ловил на глубине 90 см. В 3 метрах от берега. Теперь судите сами
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Всім привіт :P :!:
Приїхали на став в суботу о 15:30.
Поки розкидали палатки та розладали речі то наші сусіди вже витягли карасів штук 5-7.
Все закинуто та прикормлено...
17:05 - дуже гарна покльовочка у мого кума і коропець нам показує, що він так просто до нас в підсак не піде. За першу хвилину він гарненько знущається над фрікціоном і при підтяжці до берега він побачив наші лиця і підсак - як він гарно розвернувся на 180, як він хтів випробувати на міцність снасті мого кума, але все марно - він вже підсакові. Зважування - 3,6кг - я думав, що буде більше.
18:30 - сигналізатор та бейтранер кличуть нарешті і мене до родпода. Дві хвилини і коропець вже на березі. Зважування - 2,0кг.
Нарешті вечеря... і по 50г... :oops:
20:47 - прийшла черга мого кума бігти до прутів. Хвилинна боротьба і дзеркальний красунчик вже на березі. Зважування - 0,94кг.
Нічне чергування, перегляд гарного фільма, гаряча кава та чай і нарешті прохолодний ранок.
04:50 - після майже семигодинного безкльов'я, мій сигналізатор запищав і гарненький коропець вже йде важитись - 1,5кг.
05:28 - і прийшла черга кума витягати красунчека на берег - 1,25кг.
07:36 - знову кум біжить до палок і ще один красунчик вже на березі.
Зважування - 1,5кг.
08:30 - кум знову тримає красунчека і нажаль при заході в підсак він сходить(орієнтовно2кг.).
Очікування кльову... до 14:00 і тиша навіть підтяжечки не було.
Збір та контрольна відео та фотосесія і додому.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Ловили на горох і я прктикував свої плаваючі бойли.
Зображення
Аватар користувача
igorek
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 21 травня 2008, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення igorek »

І на що краще клювало? Бойли купували чи самі робили ?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

igorek писав:І на що краще клювало? Бойли купували чи самі робили ?
Краще на горох, але дивлячись кого ловим. Але в звязку з тим, що піднялася трава з дна, потрібно ловити на Pop-up(плаваючий бойл),
роблю їх сам,а на магазинні жодного разу нічого не було
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

В п'ятницю вирвалися на водойму...
Вже о 21:00 нарешті закормилися та закинулися.
О 03:40 проснувся і коропець. До 10:00 було впіймано ще три красунчика та до 14:00 ще одненький... і тиша до неділі.
В годин 9-ть дзеркальний карпуша відірвав нас від гарячої кавусі та за хвилин 40 ще одненький був у підсачику.
P.S.
Народу - мало.
Але наші люди відпочивати на риболовлі невміють.
Одна компанія насинячилась і захтіла пригод і в село подалися. Повернулися з синяками та порізами.
Ще одна "компашка" бус на берег та радіо на всю катушку.
Перевершили всіх два "оленя": закинули з вечора "рєзінки" та фари від машини направили на них.......
Бидло!!!
Коли ти зникнеш?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Субота. Виїзд на риболовлю з колегами та з дружинами.
Було закормлено три місця.
Вже через годину після закидання палок та прикормлювання в мене перший карпик на 1,8 кг.
Далі шашлик та відпочинок... орієнтовно в 01:40 знову спрацьовує сигналізатор і ще один карпуша на березі.
Кум мій розмочився вже вранці. Два карпика на 2кг. та 2,5 кг пішли в залік вже після десятої ранку. Та наш товариш порадував свою дружину карпиком вночі.
Відпочили просто супер!
Дівчата побачили, що таке карпова покльовка та суперово відпочили на свіжому повітрі...
Коротенький звіт бо мало часу... :oops:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей