Жильжа

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Жильжа

Непрочитане повідомлення stal1n »

вчора рибалив з дружбанов на ставку поблизу села Жильжа

відразу напишу, що кльову майже не було у всіх учасників на водоймі(у нас в тому числі)

виїзд з дому в 03.00, але дорога туди погана, треба їхати на швидкості 25 км на годину щоб не розбити підвіску, прибилу коли вже повністю було світло. Обілетились, закинули фідери і почали чекати знігшибаючих покльовок :)
але нічого крім плотви з пальчик не клювало, я прийняв рішення закинути поплавчанку під очерет і отримав за це два залікових карасі(спокусились на мастирку)

в годині о 10 ми вже чухались їхати додому, але два місцевих хлопці які проїзджали повз нас на мопедах сказали, що ловити потрибно ближче до села - там сьогодні хоч щось клює

Ми взяли вудки в рукі і пішли туди. Прийшовши на місце я відразу запутав в дереві і обірвав свою снасть :)
мій напарник відразу по приході на нове місце між деревами дістав з води на перловку два карасі грам по 350
я ж скрутив обірвану вудку і і закинув поміж лілій. Через хвилин 3 мій поплавочок кудись зник, я пробую його витягти і отримую розірваний поводок, хвилин через 10 з того ж місця дістав карпика грам на 250, потім ще одного(вже на кукурудзу)

так і просиділи до вечора у тих ліліях, час-відчасу клювали маленькі карпики, і під вечор майже постійно стабільно почала клювати плотва з пальчик

ловлячи на вудку потрібно бути уважним, бо риба норовить запутати снасть навколо лілії і кувшинок. мені довелось два рази "купатись" :wo)(ll:

Загалом рибалка там чудова(коли риба бере :)), місце дуже- дуже гарне, і мільйони голодних комарів :ps_ih:

Рибалка вартує 60 грн, малих карпів і амурів потрібно випускати

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

P.S. модератори, створіть будь ласка однойменну тему у розділі "ВІСТІ З ВОДОЙМ" і перенесіть це повідомлення туди
Востаннє редагувалось 07 липня 2010, 12:53 користувачем stal1n, всього редагувалось 2 разів.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Жильжа

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

stal1n писав:вчора рибалив з дружбаном на ставку поблизу села Жильжа
Хочу запитати - а як там на рахунок хижої риби (окунь, щука)????? і скільки буде коштувати рибалка по хижій рибі?
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Re: Жильжа

Непрочитане повідомлення pensioner »

Сталин отчеты у вас хорошие !
Но не выставляй фотографии "бил борды" есть такая функция оптимальный размер , зачем фото размером с четыре экрана ? не удобно смотреть частями !
старый , очень старый рыбак ,
споймал - накати .
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Жильжа

Непрочитане повідомлення stal1n »

Viktorovi4 писав:Хочу запитати - а як там на рахунок хижої риби (окунь, щука)????? і скільки буде коштувати рибалка по хижій рибі?
зі слів місцевої дітвори щука точно є, іто трофейних екземплярів :ti_pa:

бачив трипака меленького окунька на поверхні, значить в ставку є і його батьки :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Жильжа

Непрочитане повідомлення stal1n »

pensioner писав:Сталин отчеты у вас хорошие !
Но не выставляй фотографии "бил борды" есть такая функция оптимальный размер , зачем фото размером с четыре экрана ? не удобно смотреть частями !
який у Вас браузер?
у мене при натисканні на фото все гарненько відкривається у хромі на новій сторінці якраз під розмір екрану, а якщо натиснути на картинку, то буде оригінальний розміір. Натиснути ще раз - знову зменшиться під розмір екрану
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Жильжа

Непрочитане повідомлення stal1n »

рибалили в Жильжі з ночівлею
клювала плотва і невелики карпики, карась чомусь не клював
зі слів охоронця карась пішов на нарест, бо ті особини які піймані - шершаві

рибалка специфічна, риба відрвзу тягне всю снасть в лілії і потрібно уважно стежити за поплавцем, щоб цього не сталось, в іншому випадку купання забезпечене :)
у мене в такий спосіб відразу по приїзді зірвалось карпів з п'ять
вночі теж клювало(поравав вудку), але комарі не дуже давали комфортно насооджуватись процесом
на світанку на прикормку підтягнулась плотва, море плотви
тому зловившу підряд десяту штуку я взяв вудку з кукурузкою і пішов облавлювати доступні вікна між ліліями. Впіймаши в такий спосіб трьох карпиків і дебелого карася повернувся назад на закормлене місце.
дуже шкода, що мені не було як половити фідером, закинутий на ніч горох не спрацював, втрачено в зацепах повідків з 15
вся риба зловлена на кукурузку "Премія"

отаке :nez-nayu:

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Жильжа

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Прошу відповісти-хто рибалив на ставку в Жильжи цієі весни,що там і почем ? Дякую за відповідь !
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Жильжа

Непрочитане повідомлення Горыныч »

rabinovich писав:Прошу відповісти-хто рибалив на ставку в Жильжи цієі весни,що там і почем ? Дякую за відповідь !
Был, отчёт
Пятница – выезд с деражненским товарищем на хозяйский став в Жильже. Став очень понравился, но поклёвки не видали :-( - будем считать разведкой. В хозяйской сетке – 3 рыбины (карась, карпик и ленок). При том, что говорят много щуки и хватает окуня :-(, рыба по какой то причине стоит…
За цену не знаю, т.к. был с товарищем, а они с одним из хозяевов вместе работают...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
vpn1221
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 23 червня 2010, 17:47
Контактна інформація:

Жильжа

Непрочитане повідомлення vpn1221 »

Сьогодні відвідали дану водойму. Приїхали в 4-30 поки найшли місце (кругом лілії)закормили розложилися закинули фідер (мотиль опариш)На коропа (горох, кукурудза, бойли трофей, червяк, опариш)
Кава і довгі години чекання. До 15 -00 на фідер 14 плотвичок на 10см. А в напарніка карп до 1кг в ліліях біля берега. Погода супер повний штіль (мошкиі комарів вагон)
Ps в 8-00 господар чи орендар достав сітку в нас майже під носом.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей