Кубок Рівненської області спінінг берег Кустин

фестивалі та різного роду тусовки
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Re: Кубок Рівненської області спінінг берег Кустин

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Ось і відбулось ще одне цікаве і по своєму досить потужне змагання. І хоч цього року вдалось побувати практично на усіх грандіозних і масових спінінгових змаганнях, однак „Кустин-2011” запам’ятається особливо. Здається, уперше підбирається потужний склад спінінгістів у західній і частково центральної України. Рівень спінінгу зріс за останній період часу досить стрімко і цього не можна не помітити. Дуже шкода, що відстань між областями є істотною і відповідно кількість учасників ледь перевищує 50 чол. і тим не менше свято спінінгу відбулось, де кожен зумів чи, можливо, „не зумів”, але показав свою майстерність і можливо, щось узяв корисне і набув відповідного досвіду…

Кілька етюдів із ранкового життя „Кустин-2011” – перед відкриттям змагання
Зображення Зображення
Зображення Зображення
Зображення Зображення
Зображення
Відкриття змагання
Зображення
Потужна підтримка зі сторони Спонсорів та Партнерів змагання „Кустин-2011”
Зображення
Зображення
Офіційна промова Президента РОФРС (Івана Щевича) та підняття державного стягу України
Зображення Зображення
Далі тривали, власне, баталії, цифри про які помітно у протоколі. Єдине чого не помітно, так це результати Бліц-туру. Відповідно фото призерів Бліц-туру
Зображення
Чемпіон Бліц-туру – Петро Прокопенко
Зображення
Призи
Зображення
Оголошення результатів змагання
Зображення Зображення
Призери в особистому заліку „Кустин-2011”
3 місце – Солоний Ігор
Зображення
2 місце – Щевич Іван
Зображення
Чемпіон змагання – Олексієвець Дмитро разом із призерами
Зображення
Командний залік
4 місце – „Upstream”, Львів
Зображення
3 місце – „Jigmen Team”, Житомир
Зображення
2 місце – „Антилопа Гну”, Рівне
Зображення
1 місце – „Флагман-Рівне” разом із призерами змагання
Зображення
Загальне фото учасників змагання
Зображення

Від команди „Форсаж” найщиріші Вітання і Подяка:
- усім учасникам змагання (з Волині, Рівненщини, Житомира, Тернопільщини, Львову, Вінниччини)
- організаторам змагання – Олександру Міхненко та групі підтримки
- суддівській колегії
- керівництву водойми у с. Кустин
- призерам та чемпіонам змагання і Бліц-туру
- шеф-кухарю за смачну юшку
- Спонсорам та Партнерам змагання: компанії „FishingStock”, ТК „Північ Центр”, магазину „Рибалка”, магазину Риболовні снасті у Феді”, ТМ „CafeDurban”, Радіо 106,4 FM, магазину „Карат”

До зустрічі на водоймах України.
Востаннє редагувалось 24 серпня 2011, 22:02 користувачем B.B.B, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
LIS
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 12 лютого 2011, 23:16
Телефон: 0972880681
Звідки: ФРСЖО.
Контактна інформація:

Re: Кубок Рівненської області спінінг берег Кустин

Непрочитане повідомлення LIS »

Ну вот и добрались домой, как всегда самый короткий путь - это дорога к дому. Дорога пролетела практически не заметно, поэтому решил сразу отписаться.
Ну что, сразу хотел бы поблагодарить организаторов за прекрасный турнир,за отличную и слаженную работу всего коллектива в целом.
Буду писать только за себя и со своей колокольни. Стартовать попало с зоны В. Водоем для меня лично незнакомый в принципе, поэтому первый тур был как разведка и тренировка вместе. Понял что в зоне В рыба расположена практически равномерно, но ловиться не хочет, поэтому выбрал тактику "вымучивания",что в последствии оказалось не верным. От этого и результат - 5 место в зоне.
Второй тур зона А(дамба) по своему интересный участок. Решаю бегать по зоне и высмыкивать по одной-две активной рыбешке, что тоже по большому счету не сработало, так как в зоне были бонусные точки, поэтому и присел по первой возможности на одну из них, что и дало результат, третий в зоне хотя поймал гораздо больше рыбы чем остальные,но рыба оказалась мелкой и меня обошли по весу.
Утро,третий тур зона С. Очень интересный участок водоема, рыба расположена равномерно по всей зоне, только клевал в основном мелкий судачек. Окунь проклюнулся только в первом часу, а потом попадался периодически по одному на всем промежутке зоны. Лично я был настроен на "взятие зоны", чтобы удержать первое командное место после двух туров, что мне в принципе удалось, я первый в зоне с 17-ю хвостами.
По ряду сложившихся причин о которых не хотелось бы говорить место удержать не удалось и в итоге мы заняли третье место в команде и я получился третий в личном зачете.
Хочу поблагодарить членов своей команды за дружное и слаженное выступление, спасибо вам ребята.
Хочу поздравить всех призеров с заслуженной победой.Ну и конечно организаторам за отличное мероприятие огромное спасибо.И особая благодарность нашему Шефповару,спасибо все было очень вкусно.
Слова благодарности всем участникам и до встречи на водоемах нашей страны. Всем спасибо!!!
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Кубок Рівненської області спінінг берег Кустин

Непрочитане повідомлення KESHA »

Максим Млинів писав:Кубок …. (короткий отчет, обычного обывателя)
Как не крути но лето заканчивает свой бег… Холодные ночи, жаркие дни. И непредсказуемая, как капризная женщина, погода. Но это никак не может повлиять на настроение увлеченного своим делом рыболова.
День первый.
Не долгий путь, в теплой компании, пару пионерских песен и мы на месте. Лагерь уже живет своей жизнью. Короткие приветствия. Сбор. Атмосфера, лагеря поглощает вмиг и полностью. Предвкушение… Построение... Старт… Вот он момент истины. Кто то ловит, кто то ищет. Первое впечатление что водоем грустный, развеивается, рыбка есть. Ловят все. Прикольно, что время от времени влетают и СУДАКИ до 8гр. Краснопера, карась, бель - это уже привычное дело для спортсменов, но иногда приятно если рядом у кого то это систематически… :D Первый тур как одна минута. Итоги. Отдых. Общение.
Второй тур коротко. Работа… Работа… Волна в пояс… Сложно… Грустно… Усталость…. Финиш… Работа над ошибками… Отдых.

День второй. Решающий.
На улучшение погодных условий никакого намека. Тот же боковой ветер. Тот же окунь, тот же монстр судак. Быстрый уход от нуля ничего не сулит, и работать надо до конца. Кто то ловит кто то курит. Но курить приходилось подолгу и многим. Подбираешь. Подбираешь. А он не реагирует. Ощущение что рыба просто влетала. Мне так показалось. Хотя под конец, как оно обычно бывает, что то нащупал, куча поклевок, сход «судака» под ногами и все ФИНИШ!!! Итог пару хвостов и ты не последний…
Сбор… Блиц… Награждение… Еще один миг в жизни прожит… Грустно, не охота расставаться… :cry:
Организаторам. Огромное спасибо. Все на очень серьёзном уровне. Тема с блицем – просто супер. До новых встреч… :D :D :D


P.S. Рыболовный спорт - это огромный пазл, где после каждого соревнования, ты заполняешь маленький пробел в картинке под названием ОПЫТ…
Dum spiro, spero...
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Кубок Рівненської області спінінг берег Кустин

Непрочитане повідомлення KESHA »

Lektor писав:... Только добрался до компа...
Пятница 20.00- Кустын-мы на месте, кто ставит лагерь, кто начинает куховарить, а я за зоны сорев-побросать ( свежий шнур на катушке, не хочется петель во время "баталии" ),да и пройтись по берегу зон полезно, ЧУ в Лавровке пошел на пользу в этом плане. Приоритетные сектора ( на мой взгляд ), отметил и запомнил ( процентов 90 оправдались ).
Тур 1- для меня- зона А. В стартовом секторе рыба проклюнулась сразу, отстоял весь час, итог 13 окуней. Во 2 и 3 часах возвращался в него же и доловил всего 4 шт. В зоне занял 2 место.
Тур 2 - зона С. В первом часе поймал всего 1 окуня ( еще был спокоен-вокруг тоже не особо ловили ). Во втором часе вымучил еще 2 ( вот тут и ЕКНУЛО - вокруг немного полавливали ). В третьем часе уперся в полосу прибоя ( именно слово "прибой", ветер на западной Украине нас любит ), про "дальняк" даже думать забыл. Ковырнул еще 4 окуня и слил одного. По дороге в лагерь ЕКАЛО еще больше-а как там у ребят? прорвались или нет? ФУУХ!!! отлегло- отстрелялись не плохо.
Тур 3 - зона В. В первом часе 2 окуня, но они не радуют. Знаю, что Андрюхе в зоне А не сладко-все наработки пошли коту под хвост ( верю,что следующих 2 часа будут для него более удачными ). Во втором часе дальше 12 сектора не ходил, все внимание на зону А, Андрюха мечется. Подсказать не могу-сел телефон ( закон подлости работает исправно ). В третьем часе добрал всего 1 окуня. На дамбе в зоне А у Андрюхи повторился первый час ( у меня уже не ЕКАЛО, приближалось к инсульту ). Итог 11 место в зоне.
Ну что сказать? Понимаю, что как капитан должен был работать за себя и за Андрюху - не доработал. Очень хотелось, что-бы у него получилось справиться самому с возникшей ситуацией, все таки для него это вторые соревнования и вера в свои силы для него очень важна. Но наверное все случившееся к лучшему, эти соревнования принесли как это не банально звучит- БЕСЦЕННЫЙ опыт.
Всем житомирянам боровшимся с нами и болевшим за нас огромное спасибо. Саня Баранов, ты не человек, ты ...... ЧЕЛОВЕЧИЩЕ.
Р.S. Всех участников благодарю за честную и упорную борьбу, искренне рад за призеров. Организаторам и судьям респект, праздник выдался славный. Отдельная благодарность команде " Антилопа Гну " и Ване Щевичу, у вас все получилось, да и не могло не получится ( без лести ). Еще раз ВСЕМ участникам спасибо за атмосферу в палаточном городке- Винница, Львов, Луцк,Ровно,Тернополь- рад, что удалось пободаться с Вами, надеюсь это повториться еще не раз на водоемах нашей Родины.
Dum spiro, spero...
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кубок Рівненської області спінінг берег Кустин

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Доброго дня всім учасникам і небайдужим до риболовному спорту людям!
На минулому тижні нормально потренуватись у мене не вийшло, виїзджали два рази на водойму на пару годинок, але деякі висновки в плані стоянок риби та проводок зробити вдалось. Хоча, як показує досвід- на змаганнях зовсім інша картина-риба змінює свої стоянки, смаки, активність і погода частенько змінюється, особливо чомусь під час змагань в Кустині). Так було і цього разу. На старті 1-го туру мені випала дамба і один із перспективних секторів на початку зони, здається 3 сектор (міляк). За першу годину зловив біля 15 риб, з яких два судацюри. Коли суддя Сергій з Тернополя вперше зважив мій десяток і доброзичливо здивувався- я зрозумів що з тієї сторони дамби з уловами не все так добре, як тут. Друга година пройшла практично в тих же секторах, що й перша, а в третій трошки підловився справа від шлюзу майже в самому березі. Взагалом за перший тур в мене 24 хвоста, взнаю від спортсменів, що ні в кого більше немає, настрій і бойовий дух суттєво піднімається, але розумію що надалі буде зовсім нелегко. Другий тур- зона С. Крайня до дорогиі найбільш закоряжена та таємнича. Стартував з першого сектору біля В зони, але швидко став на заплаву поблизу втопленого дерева, де не було сильного вітру і там вимучив десь 4 хвоста. Нерви не дають спокійно ловити, видно що половлюють всі, особливо добре стартанув Віталік Віжанський. На другій годині вдається вимучити лише одного окунчика і вкінці злити два підряд. Напруження, відчай, розуміння варіанту завалу, чорні думки... На третій годині бачу покинутий спортсменами кінець зони біля будки, вирішую йти туди і провіряти по-порядку сектори в напрямку дамби. І тут в 14 секторі (о щастя) з під берега, при шаленому боковому вітрі і прибойній хвилі викидаю з води риба, спочатку подумав що то судачок, але придивився -виявився окушок 10 гр. З того ж місця на протязі 15 хв, на рівномірну проводку беру ще біля 7 риб, бачу що крім мене не ловить практично ніхто, до фінішу хвилин 5-7 без покльовок. Після 2 туру взнаю що виборов ще одну одиничку! Команда з невеликим відставнням від Житомира займає 2 місце. На ніч вирішую залишитись на ставу, хоча була можливість поїхати додому.
Ранок. Погодка бомба, але вітер не думав стихати, а тільки наберав обертів. Зона В, стартую в заплаві тій що справа. Приманка Манс-хамелеон (їстівною гумою не ловив)), проводка рівномірна, з першого заброса витягую полосатого середніх розмірів. Ну думаю щас піде, але не тут то було... До кінця години ловлю ще трьох, бачу що суддя час від часу підходить важити то туди то сюди. Друга година була мабуть найтяжчою за всі змагання, зловив всього одного маленького риба, причому побігати прийшлось немало. в третьомі підтурі знаходжу вкінці зони перспективну точку поблизу спортсмена з Луцька, який ловив на дальняку і беру з неї свого хвоста (теж з дальнячка). За 1,5 хв до кінця вирішую бігти на перспективну точку збоку заплави і на останній хвилині ловлю свого останнього на цих змаганнях окуня, скільки щастя він мені приніс. В мене сім риб, у Черпака Саши та у Потилицького Дениса теж по сім, думав що в когось є й більше., але виявилось що нівкого. Трохи пізніше взнаю що в мене знов одиничка, яка в третьому турі була не зовсім обов"язковою. Іван Павлович в особистому заліку другий, а команда перша. Урааааааа!
Бліц турнір пройшов досить спокійно, окрім шоу Миколи Волохова з карпом, на які йому так щастить останнім часом. Наприкінці В зони знайшов стоянку окуня і дістав звідти п"ятьох. Закинути далеко і точно було вкрай тяжко, не давав сильний боковий вітер. У Тернопільського спортсмена Петра Прокопенка виявилось 7, але це вже було не так важливо.
Висловлюю величезну подяку організаторам даного дійства- команді Антилопа Гну, суддям, спонсорам замгання та особлива подяка Степчуку Петру, Щевичу Івану та Волохову Миколі за те що допомогли повірити у свої сили і виграти, а також нашим гостям, які приїхали здалеку задля того щоб позмагатись на рівненській землі! До зустрічей на водоймах!
Востаннє редагувалось 29 серпня 2011, 09:26 користувачем FishxHunter, всього редагувалось 1 раз.
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кубок Рівненської області спінінг берег Кустин

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

маленький фотозвіт з мого фотіка!
субота ранок
Зображення
Зображення
спонсори
Зображення
Зображення
приз переможцю бліц-турніру
Зображення
карп у Миколи на бліці
Зображення
Зображення
нагороди
Зображення
особистий залік- Олексієвець Дмитро, Щевич Іван, Солоний Ігор
Зображення
4 місце- команда Upstream (Львів)
Зображення
трійка призерів
Зображення
усі :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo:
Зображення
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей